Nejbohatší sparťan Semih Kaya boural: Z jeho meďáku za 4 mega je šrot!

Sparťanský stoper Kaya zbořil svůj mercedes. | foto: Koláž Expresu

Turecký fotbalista ve službách pražské Sparty Semih Kaya (27) v neděli odpoledne havaroval. Zkušenému stoperovi, který je nejlépe placeným borcem celé soutěže, se naštěstí nic nestalo. Špatně ale dopadlo jeho „žihadlo“ v hodnotě více než čtyř milionů korun.

Podle Blesku jel v neděli Semih Kaya ve svém luxusním voze Mercedes-AMG GT R od pražské Malovanky do strahovského tréninkového centra. 

V levotočivé zatáčce u strahovského stadionu Kaya dostal smyk a následoval tvrdý střet s lampou. 

„Řidič nepřizpůsobil rychlost povaze vozovky a svým schopnostem. Dechová zkouška na alkohol byla negativní,“ řekl k nehodě sparťanského obránce policejní mluvčí Jan Daněk.

Kayovi se naštěstí nic nestalo a se Spartou už v pondělí normálně trénoval. Jeho vůz, který má prý teprve od října, ale dopadl mnohem hůře.

„Při nehodě vznikla škoda na vozidle přibližně 500 tisíc korun a na sloupu přibližně 20 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí.

Tento vůz měl sparťan Kaya.

Tento vůz měl sparťan Kaya.

Blesk uvádí, že Kayův luxusní vůz je na tom ještě hůře. Tvrdý náraz měl prý vážně poškodit jeho rám.

Zdá se, že sparťanské hvězdy mají za volantem v posledních měsících velkou smůlu. Loni v červenci na Letišti Václava Havla naboural své naleštěné fáro o blatník škodovky gabonský záložník Guélor Kanga.

Kangu a jeho poničený vůz na letišti vyfotil komentátor Formule 1 Tomáš Richtr....

Kangu a jeho poničený vůz na letišti vyfotil komentátor formule 1 Tomáš Richtr. Fotografii poté sdílel na svůj Twitter a lidé si všimli, že ten, kdo boural, je slavný sparťanský středopolař.

Kayu i Kangu může alespoň trochu uklidnit fakt, že díky štědrosti majitele Sparty Daniela Křetínského si podobný bourák mohou koupit klidně každý druhý měsíc.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:13 8. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  8
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat