jít naiDNES.cz

Fotbalová ostuda: „Vyje*aná Sparta, je*u Berbra i Peltu,“ rapuje Kučera z Teplic

Chtěl si užít chvíli slávy, nakonec si uřízl pořádnou ostudu! Tomáš Kučera (27), fotbalový záložník prvoligových Teplic, se objevil ve videoklipu rapera, který si říká Cashanova Bulhar. A Kučera nešetřil vulgárními výrazy.

Ve zmíněném klipu se teplický špílmachr Kučera ostře navezl do pražské Sparty a také Romana Berbra a Miroslava Pelty, tedy předních fotbalových funkcionářů v zemi.

„Hraju za Teplice, ne za vyje*anou Spartu, je*u toho Berbra a samozřejmě Peltu,“ rapuje v písni Off Season Tomáš Kučera a má během toho vztyčené prostředníčky, nejspíše aby zdůraznil svá tvrdá slova ještě tvrdším gestem.

Ve skladbě Off Season Kučera vystupuje pod uměleckým jménem TK27, což jsou jeho iniciály a číslo, které Kučera nosí na dresu.

Kromě nadávek na pražskou Spartu, místopředsedu Romana Berbra a bývalého předsedu Miroslava Peltu Kučera sám sebe v písni také velkohubě nazval fotbalistou roku.

Vzhledem k tomu, že Kučera coby střední záložník a motor teplické ofenzivy za poslední tři sezony podle oficiálních klubových stránek zaznamenal pouze jeden gól a žádnou asistenci, jeho šance na zisk ocenění Fotbalista roku nejsou zrovna velké.

Tomáš Kučera to tedy rozjel.

Tomáš Kučera to tedy rozjel.

Je tak pravděpodobné, že se jednalo o vtipnou nadsázku, jelikož i sám Kučera nejspíše ví, že mezi tuzemské největší hvězdy bohužel nepatří...

Otázkou však je, jak vážně myslel svá slova směrem k Romanu Berbrovi, Miroslavu Peltovi a Spartě. Tam už to asi taková nadsázka nebyla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:17 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Trapas
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat