jít naiDNES.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Holky spolu potlachaly o dětech. | foto: koláž Expres.cz

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V centru manželku Tomáše Kluse Tamaru a hodinu spolu před publikem rozebíraly děti a to, proč ženy mateřství odkládají.

V pořadu se na toto téma baví osmadvacetiletá bezdětná moderátorka se ženou, jejíž sláva spočívá v tom, že se vdala za známého zpěváka a pořídila si s ním tři děti. Je těžké si představit publikum, které jejich rozhovor může zajímat.

Tamara Klusová se rozpovídala o tom, že svůj blog založila proto, aby ženám ukázala, jak je mateřství nádherné. Že je to samozřejmě náročné, ale je to největší štěstí, jaké mají. „Mojí misí je, aby ženy skrz moje myšlenky uvěřily tomu, že jsou nejlepší mámy pro svoje děti,“ dodává Tamara.

Navíc připravuje „knihu života“, která má zachytit emoce rodičů. Tamara se snaží být řečí knihy i řečí kojenců. Sami jsme zvědaví, jak tohle dokáže. Perličkou je, že si knihu bude i sama ilustrovat podle toho, jak to zrovna cítí.

Důvody, proč mají ženy děti až v pozdějším věku, jsou všeobecně známé a moderátorka Nikola o tom ví své. Takže žádné nové poznatky se nekonají. Alespoň že přírodní žena Tamara nikoho, kdo má děti po třicítce, neodsuzuje. 

Na vzdělávání svých dětí má také svérázný názor. „Plánujeme vybrat tři školy, v nich učitele, kteří by měli naši Josefínu učit, a nechat jen na ní, koho si intuitivně vybere,“ prohlašuje zcela vážně. Kdyby to takhle dělal každý, naše školství by se asi zhroutilo.

V rozhovoru nezazněla v podstatě jediná věc, která by ženám matkám v něčem pomohla. Klusová neřeší problémy s penězi, s hlídáním, neboť má vždy, když potřebuje, k dispozici svou matku, a ani s výchovou, o které říká, že ji moc neřeší.

Celá diskuze je jen o tom, jak je strašně happy a naplněná. Divákům to ale nemohlo dát vůbec nic.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:55 22. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  145
 • Haha
  44
 • Super
  21
 • Tvl
  12
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat