jít naiDNES.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Felix Slováček s Lucií Gelemovou vyrazili za sluncem, Dagmar Patrasová zůstává v Česku s přáteli, kteří mají řidičský průkaz. | foto: Koláž Expres.cz

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou opalovačku to ale zatím není. I proto se Felix Slováček (75) a jeho přítelkyně Lucie Gelemová (36) rozhodli, že slunci půjdou naproti a vyrazili na dovolenou. Nakonec zvolili Egypt, který je relativně blízko, je levný a hlavně je tam v tuto dobu už příjemně teplo, což se třeba o Řecku říct nedá. To Dagmar Patrasová (62) zůstává věrná rodné hroudě.

Výtvarnice Lucie Gelemová, která v náruči Felixe Slováčka nahradila Dagmar Patrasovou, si volné dny v Egyptě nemůže vynachválit. „Moře štěstí,“ napsala k fotkám se známým hudebníkem, který na severu Afriky evidentně taky netrpí. Však si na jednom snímku na lehátku demonstrativně pohrává se srdíčkem.

Egyptská letoviska Hurghada i Marsá Alam pro příští dny hlásí příjemných 27 až 29 stupňů Celsia. To je o poznání příjemnější než nevyzpytatelné počasí v Česku, kde jeden den vyrazíte do práce v jarním kabátku a den nato abyste vytáhli zimník, šálu i rukavice.

O letních teplotách si Dagmar Patrasová může jenom nechat zdát. Slováčkova manželka totiž volno tráví v českých luzích a hájích. „Ahoj přátelé. Smutné počasí,“ napsala pod snímek ze snídaně herečka, která už se těší na jaro a léto. Naštěstí má okolo sebe partu přátel v čele s Jiřím Krampolem, kteří disponují platným řidičským oprávněním. 

Hvězda dětských srdcí, které po jízdě pod vlivem alkoholu sebrali řidičák, tak není odkázána na taxíky, MHD nebo „pěškobus“. 

Patrasová se vše snaží brát s nadhledem, navíc se k moři už brzy taky podívá. Pokud ji tam nevyveze italský přítel Vito, s  partou přátel a kamarádů v květnu vyrazí poznávat krásy Tuniska, kam by měla vyrazit mimo jiné i s Jiřím Krampolem. Ten aktuálně řeší zdravotní problémy manželky Hanky a rozptýlení hledá ve společnosti přátel. Sám doma dlouho nevydrží, přepadají ho tam chmury, a proto raději vyráží na výlety se svými blízkými, kde přijde na jiné myšlenky a nemusí přemítat nad tím, jak jeho žena trpí. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:15 16. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  33
 • Haha
  15
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat