jít naiDNES.cz

Takhle se loučí s létem: Carey plave s delfíny, Witherspoon na surfu a Hurley se sluní

Hollywoodské hvězdy se s létem rozloučily ve velkém stylu. | foto: Koláž Expres.cz

Zatímco Češi se vrátili z Chorvatska, chalup a kempů, kde dali sbohem letošnímu horkému létu, hollywoodské hvězdy zazimovaly svoje letní sídla a jachty. Herečka Reese Witherspoon to zkoušela na surfu, zpěvačka Mariah Carey se „šmajchlovala“ s delfíny a tenista Rafael Nadal vybíral nové plavidlo.

Zpěvačka Mariah Carey zažívá zase jedno ze svých lepších období, kdy nemá 20 kilo navíc a „hlavu v pejru“. Inu, využila toho a vyrazila populární karibský ostrůvek Curacao, který je součástí Nizozemských Antil. Tady jí dělali společnost nejen přátelé a početné služebnictvo, které marnivá pěnice požaduje, ale i delfíni.

V azurových vodách řádila Carey jako malé dítě a – soudě dle snímků, které tu vznikly – zažívala opravdové štěstí. Snad jí dobrá nálada vydrží co nejdéle, zpěvačka je známá tím, že se u ní střídají vzestupy a pády jako na houpačce.

Poměrně zostra na to vlítla Reese Witherspoon. Ošlehaná větrem při natáčení Sedmilhářek na západním pobřeží USA si oblíbená herečka na přítomnost oceánu natolik zvykla, že ho vyžaduje pravidelně. Už před lety si vyzkoušela surfování, a tak bylo nasnadě, kam se na konci léta vydá.

Zařádila si na surfovém prkně. Na pláži jí při tom asistoval i nejmladší syn Tennessee James. Nutno říct, že Reese si byla docela jistá v kramflecích, je jasné, že na něm stává pravidelně a není žádné dřevo.

Britská herečka Elizabeth Hurley se oddávala spíše pasivnímu odpočinku a celé léto provětrávala nové modely plavek a pravidelně jimi oblažovala svoje fanoušky na sociální síti. Faktem je, že na ni je božský pohled, vzhledem k tomu, že v červnu oslavila 54. narozeniny.

Svou dokonalou postavu dala na odiv i Jennifer Lopez, které vztah s Alexem Rodriguezem evidentně dost svědčí a dokazuje, že mladší partner dokáže divy.

Nelenil ani slavný a úspěšný tenista Rafael Nadal. Ten se plácnul přes kapsu a pořídil si novou jachtu. A netroškařil. Proč taky, vzhledem k příjmům si koupil loď za 100 milionů korun. Prodal kvůli tomu i svou původní jachtu Beethoven, za kterou dostal 70 milionů.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat