jít naiDNES.cz

Tajemná návštěva v pákistánském vězení. Chci se vdávat, vzkázala pašeračka Tereza

 • Češka Tereza Hlůšková (22) je už více než rok v Pákistánu.
 • Je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu.
 • Ona celou dobu tvrdí, že je nevinná a drogy jí někdo podstrčil.
 • I přestože jí hrozí tvrdý trest, u soudu se pravidelně usmívá a vypadá, jako by jí v base nic nechybělo.
 • Teď našemu zdroji prozradila, že by se brzy ráda vdala.
Už je to pěkně dlouho, co Tereza Hlůšková (22), která je v Pákistánu obviněna z pašování heroinu, vyrazila na rande s mužem. Více než rok už totiž tráví veškerý svůj čas buď s dalšími kriminálnicemi v base, nebo u soudu. Jistě by chtěla být opět milována a hýčkána. A to není vše. Podle našeho zdroje dívka z Uherského Hradiště plánuje svatbu! Vezme si Terezu slavný pákistánský zpěvák?

Redakci Expresu se svěřil zdroj, který kauzu Terezy Hlůškové sleduje přímo v Pákistánu a je se zadrženou Češkou v pravidelném kontaktu. Tereza prostřednictvím našeho zdroje sdělila, že stejně jako každá jiná žena sní o dokonalé svatbě. „Vezmu si krásného muže,“ pravila Tereza. To, o koho se jedná, už ale neprozradila.

Ctitelů má ale Tereza v Pákistánu habaděj. V zemi ji totiž všichni považují za modelku a krásku v nesnázích. Muži z ní doslova šílí. Nedávno se do Terezy například zamiloval bláznivý právník, který ji údajně i požádal o ruku. A tento chlapík evidentně není jediným mužem, který se do pohledné Češky zakoukal.

„Neřekla mi, o koho se jedná, ale svěřila se, že až bude na svobodě, provdá se za krásného muže,“ řekl nám náš zdroj, který s Terezou o případné svatbě mluvil.

„Řekla mi, že lidé v Pákistánu jsou k ní moc milí. Minulý týden se s ní ve vězení setkal zdejší zpěvák Waris Baig. Přišel původně z jiných důvodů, ale zapovídal se poté s Terezou o jejím případu,“ pokračoval náš zdroj.

Waris Baig, pákistánský zpěvák, který se měl sejít s Terezou. Bude to její...

Waris Baig, pákistánský zpěvák, který se měl sejít s Terezou. Bude to její ženich?

Může být pákistánský zpěvák Waris Baig tím krásným mužem, kterého si Tereza, až bude jednou na svobodě, vezme za manžela? Těžko odhadovat. 

Podle posledních zpráv si ale Tereza na svatbu bude muset počkat. Šance na to, že se dočká brzké svobody, nejsou příliš veliké.

„Kdybych si měl tipnout, tak podle mého názoru Tereza vyfasuje osm let,“ řekl nám před časem náš zdroj z Pákistánu.

Češku Terezu Hlůškovou zadrželi celníci v pákistánském Láhauru loni 10. ledna. Dívka měla u sebe v kufru devět kilogramů heroinu. Celou kauzu provázejí zvláštní průtahy. Už několikrát dostala Tereza nového soudce. Měnila dokonce i právníka. 

Rozsudek měl padnout nejprve v listopadu, pak před Vánocemi, poté zase začátkem roku. Je únor a stále je těžké odhadnout, jak na první pohled jednoznačný případ mladé pašeračky nakonec dopadne.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:23 6. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  85
 • Trapas
  41
 • Tvl
  15
 • Super
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře