jít naiDNES.cz

Babišovi v Lucembursku: Samá legrace s premiérem, Babišová v netradičním outfitu

Monika Babišová překvapila netradičně podvázanými kalhotami. | foto: Facebook

Jako staří známí! Premiér Andrej Babiš je s manželkou Monikou od čtvrtka na návštěvě Lucemburska a po celou dobu je provází tamní premiér Xavier Bettel. A všichni tři si spolu náramně rozumí. „Snažím se pěstovat osobní vztahy s premiéry a prezidenty,“ přiznal Babiš. Jeho manželka opět stihla překvapit netradičním módním outfitem.

Andrej Babiš má v Lucembursku nabitý program. Od čtvrtka stihl se starostkou Lucemburku uctít památku Jana Palacha na místním náměstí, jehož část nese právě jméno českého studenta, který se upálil na protest proti ruské invazi.

Dále také navštívil lucemburské sídlo Evropského účetního dvora (EÚD), setkal se s lucemburským velkovévodou Jindřichem, s nímž podle svých slov probral historické propojení obou zemí díky králi Janu Lucemburskému, ale také problémy Evropy. Podíval se i do tamějšího parlamentu.

Nejzajímavější ovšem bylo sledovat Babiše i jeho manželku Moniku při interakci s lucemburským premiérem Xavierem Bettelem. Ten je provázel téměř na každém kroku. Jak při oficiálních příležitostech, tak třeba i během neformální večeře.

Babišovi si na návštěvě Lucemburska dobře rozumněli s tamním premiérem.

Babišovi si s Xavierem Bettelem rozuměli.

Podle fotek se zdá, že si všichni tři náramně rozumí. Babišovi s Bettelem byli samý vtip, on je dokonce několikrát například přátelsky chytil kolem ramen. Babišová sdílela fotku, na které to vypadá, jako by se snad s ním dostala do hádky. Vše je ale jinak.

08.listopadu 2019 v 10:01, příspěvek archivován: 09.listopadu 2019 v 12:45

„Můj oblíbený obrázek. Jinak jsme spolu ale vycházeli dobře a Xaviera miluji,“ napsala ke snímku a přidala i několik srdíček.

Babišovi si na návštěvě Lucemburska dobře rozumněli s tamním premiérem.

Bettel bral Babišovy přátelsky za ramena.

„Snažím se pěstovat osobní vztahy s premiéry a prezidenty. To je důležité, když bojujeme v Evropě za naše zájmy,“ prozradil premiér Babiš novinářům, proč si s většinou světových státníků během návštěv tak notuje. Přítele si ostatně udělal i z amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Babišovi si na návštěvě Lucemburska dobře rozumněli s tamním premiérem.

Babišovi na uměleckém veletrhu

Monika Babišová pak tradičně vzbudila zájem díky svým netradičním outfitům. Na veletrh umění přišla v dámském obleku se zajímavě podvázanými kalhotami u kolen. Další den zase sáhla po béžové sukni.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz