Prostřeno má novou hvězdu! Pavel krájel cibuli a zpíval romské písně přímo v ghettu

  •   15:04
  • diskuse
Zdeněk Pohlreich by zíral s pusou otevřenou dokořán. V primáckém Prostřenu totiž svůj kulinářský um předvede pětačtyřicetiletý Rom Pavel, jehož šikovnosti se nevyrovná leckterý profesionální kuchař.

Poté, co se v Prostřenu předvedl Kamil Bartošek alias Kazma, rozhodli se tvůrci pořadu, jak se zdá, vrátit k původní myšlence pořadu a zvou do oblíbené show zájemce, kteří umí vařit. Tím případem je i několikanásobný otec a dědeček Pavel z České Třebové, který své hosty pozve do oblasti, kterou někteří, včetně hostitele, označují jako romské ghetto.Ostatní soutěžící se ale rozhodně nemusí ničeho hrozit. Hostitel je moc šikovný, většinu věcí v čistém a moderně zařízeném bytě, kde bydlí se ženou a dvěma spřízněnými dětmi v pěstounské péči, si dělal sám. A tak je to i v kuchyni. Pavel, který pochází z devíti dětí, uvádí, že se od malička motal mamince v kuchyni, a kdyby bylo na něm, zednickou profesi by klidně vyměnil za provozování hospody.

A není to nadsázka. Od tohoto amatérského kuchaře by se mohl učit nejeden kuchař, kterého proslavila show Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe!

Fotogalerie

Komentáře