Panenský Týnec: Místo vyvolávající radost, lidé si zde léčí mozkové problémy

Pokud hledáte místo, kde vyléčíte svou úzkost, a nechce se vám platit za profesionální služby, stačí když si uděláte výlet na Ústecko. Místní tajemný chrám je opředen mnoha záhadami. Ty bývají většinou děsivé a strašidelné, ale zde si lidé léčí svou úzkost a depresi. Odnášejí si dobrou náladu, elán a radost do života.

Zajímavostí tohoto chrámu, kromě toho, že je nedostavěný, a tudíž navštívíte pouze jeho torzo, je jeho duchovní síla. Místo přitahuje různé léčitele, duchovní, ale i umělce. O chrámu se říká, že návštěva jeho prostředí vyzařuje léčivé účinky. Pokud si sednete na trávu uprostřed tohoto chrámu a dostatečně dlouho tu pobudete, tak by vás místo mělo zbavit deprese nebo úzkosti.

Do místního chrámu jezdí především lidé po mozkové obrně, mozkové mrtvici a po úrazech hlavy. Lidé totiž věří, že pobyt ve zdejším prostředí jim právě s těmito problémy pomůže. 

Všechna tato tvrzení ještě posílila měření, která zde byla prováděna, kdy v místech chrámu došlo k měření pozitivních zón. Zde bylo zjištěno vůbec nejsilnější číslo 8, které značí uzdravující zónu. 

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz