Bohnický hřbitov: Leží zde vrazi, milují ho satanisté, způsobuje tlak na hrudi

Vedle bohnické léčebny leží hřbitov, který již od pohledu budí hrůzu. Říká se, že na lidi zde působí negativní energie, která vyvolává zvýšený tlak na hrudi a krku. Hřbitov jako by ukrýval pouze osoby s převážně tragickou historií, v 80. letech probíhaly tu satanistické rituály. Na hřbitově se přestalo pohřbívat v roce 1951.

Když v roce 1903 vzniká bohnická léčebna, nikdo ještě netuší, co za podivnosti způsobí hřbitov, jenž byl vedle léčebny zřízen o 6 let později.Zde sice byli pohřbíváni především lidé z místního ústavu, také své hroby tu mají i lidé, kteří s bohnickým ústavem neměli vůbec nic společného, ale jednalo se o osoby společnosti nějakým způsobem nevyhovující.

Byli jimi například pedofilové, prostitutky nebo nevyhovující dědicové. Nejzajímavějším jménem je Gavrilo Princip, jenž se „proslavil“ atentátem na Františka Ferdinanda d’Este a je pohřben právě na bohnickém hřbitově.

Mezi lidmi se říká, že na zde působí negativní energie, která v lidech vyvolává zvýšený tlak na krku a hrudi. Zajímavostí je, že břečťan, který prorůstá celým hřbitovem, nikdy nepřerostl hranice hřbitova.

Lidé, kteří jsou pochování na místním hřbitově, mají společnou jednu jedinou věc, jejich životy a osudy byly nějakým způsobem tragické. Někteří z nich, dá se říci, zemřeli ještě dříve, než si je smrt našla sama. Dnes si na hřbitov troufne pouze málo lidí, vandalové, zloději.

V 80. letech se bohnický hřbitov vrátil do nechvalného povědomí jako místo, které je oblíbené pro vykonávání satanistických rituálů.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:32 10. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Trapas
  22
 • Tvl
  13
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Sladký
  8


Komentáře