jít naiDNES.cz

Drogy ve Výměně? Pavel se choval jako narkoman, obvinila ho i manželka!

Včerejší Výměna manželek byla opět show. Náhradní manželka Sára dokonce vyslovila podezření, že Pavel jede v drogách! | foto: reprofoto TV Nova

Od samého začátku bylo jasné, že středeční díl reality show Výměna manželek bude další nezřízenou jízdou. Na jedné straně stála třicetiletá Sára a v minulosti trestaný Milan (32) se čtyřmi dětmi na krku, druhým párem pak byli bývalí narkomani Lucie (29) a Pavel (26), kteří vychovávají mimořádně rozmazleného Matyáše (3). Právě ten měl být podle ukázek hlavní „hvězdou“ večera, nakonec ho ovšem pohotově zastínil jeho tatínek. Pavel se před kamerou choval nanejvýš podivně, cukal sebou a mluvil zběsile a nesrozumitelně. Náhradní manželka Sára ho nakonec obvinila, že během natáčení frčel na drogách!

Když středeční Výměna manželek začala, vše nasvědčovalo tomu, že se největší show bude odehrávat v Olomouci. Na jednu z účastnic tam totiž čekal v minulosti za krádež odsouzený Milan a čtyři děti: Matyas (7), Martin (5), Samuel (2) a Milan (5 měsíců). Naproti tomu druhý pár Lucie a Pavel jsou sice bývalí uživatelé drog, nyní ovšem žijí v domečku v Českém Brodě a vychovávají jediného syna Matyáše.

Zdání ovšem někdy klame a právě to byl i včerejší případ. Zatímco z olomouckého Milana se vyklubal kliďas, kterého jen tak něco nerozhází, šestadvacetiletý Pavel se choval jako přerostlý puberťák. Jak zjistila jeho náhradní manželka Sára, nechodí do práce a jeho denní náplní je válení se doma a rozmazlování až nebezpečně obtloustlého syna.

„Mě se rodiče snažili vychovávat a k ničemu to nevedlo,“ přesně tak Pavel svojí náhradní manželce vysvětlil, proč Matyáše nechává pobíhat po bytě a dělat spoušť, odmlouvat či dokonce svoje rodiče fackovat a proč ho láduje naprosto nezdravou stravou, kterou pak zapíjí přeslazeným sirupem.

Lucie a Pavel jsou bývalí uživatelé drog. V případě Pavla se ovšem zdá, jako by...

Lucie a Pavel jsou bývalí uživatelé drog. V případě Pavla se ovšem zdá, jako by v drogách jel pořád!

To ovšem nebylo zdaleka vše, co na Sáru v Českém Brodě čekalo. Kapitolou sám o sobě byl i samotný Pavel, který nechodí do práce, ale namísto toho vyspává doma. Peníze prý nepotřebuje, chod luxusního domku s bazénem, který by jim mohl závidět každý tvrdě pracující Čech, totiž platí matka manželky Lucie. On sám si prý něco přivydělá, a to nelegální činností, při které ho ale policie nikdy nedopadne.

Pavel svého syna Matyáše nevychovává, jen ho rozmazluje.

Pavel svého syna Matyáše nevychovává, jen ho rozmazluje.

Velmi podivné pak bylo i jeho chování. Pavel se chvílemi zdál v pořádku, pokaždé ale brzy nastala náhlá změna a začal se projevovat trhavými pohyby, mluvil rychle, koktal a nebylo mu rozumět slova. 

Záhadným byl také jeho odchod na brigádu, kam podle Sářiných tušení nakonec vůbec nedošel, či jeho zmizení těsně před skončením pořadu, kdy se pozdě dostavil k odjezdu. V průběhu pořadu pak Sára vyslovila to, co si musel myslet snad každý divák: „V něčem pořád jede, já to poznám!“

Skutečně Pavel z Českého Brodu během natáčení bral drogy? Podle zdroje Expresu přímo ze štábu Novy ho produkce s návykovými látkami nepřistihla. Šestadvacetiletý muž ani nevyvolával konflikty se štábem a jeho nekoordinované chování je prý zřejmě následkem někdejší drogové závislosti.

Milan se Sárou vychovávají čtyři syny. Lucie to u nich doma absolutně nezvládla.

Milan se Sárou vychovávají čtyři syny. Lucie to u nich doma absolutně nezvládla.

Středeční Výměna manželek nakonec musela být ukončena předčasně, protože Pavlova manželka Lucie absolutně nezvládla výchovu čtyř dětí Milana a Sáry. A to jí od začátku pomáhala babička synů i samotný Milan, který jinak trávil celý den v práci. Oběma párům prý však nová životní zkušenost pomohla.

„Napsal jsem Lucii jen jednou, asi čtrnáct dní po natáčení. Ptal jsem se, jak to probíhá u nich doma, jestli se to vrátilo do starých kolejí. Napsala mi, že když přišli domů, tak se hned pohádali, ale od té doby, že to klape, pak už se neozvala,“ řekl Milan o páru bývalých narkomanů z Českého Brodu serveru TN.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:54 pátek 24. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Haha
  17
 • Cože
  14
 • Super
  13
 • Tvl
  12
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat