Matka Štiková šlápla na plyn a vyrazila za láskou: Ulovila o 25 let mladšího zajdu!

Monika Štiková dupla na plyn a konečně odtajnila svého přítele. | foto: instagram

Český showbyznys s napětím očekával, až Monika Štiková (46) ukáže svého přítele, o jehož existenci nás už několik měsíců informuje. Moment odtajnění přišel dnes v ranních hodinách. Monika se konečně se svým milým vyfotila a selfíčko sdílela na sociální síti. Ulovila o pětadvacet let mladšího hokejistu!

Včera ve večerních hodinách se Monika Štiková ustrojila a nastoupila do svého bavoráku. S elegancí jí vlastní sešlápla plyn a nevyrazila nikam jinam než za svým milým. „Za láskou, konečně!“ zanechala po sobě stopu na Instagramu rázná podnikatelka.

Vzhledem k tomu, že se v uplynulých dnech ocitla tváří v tvář nařčení, že žádný přítel neexistuje, není divu, že i u tohoto příspěvku se objevilo pár pochybovačných komentářů. Za jakou láskou? Ta paní lže, jako když tiskne,“ napsal někdo ze sledovatelů Moniky Štikové. Jedu za láskou. A proč to tu dávám na Instagram? A kde je ta láska?“ dotazuje se škodolibě další.

Jenže tentokrát vytáhla Monika eso z rukávu a všem pochybovačům vytřela tak trochu zrak. Ráno totiž vložila na Instagram důkaz místo slibů a přítele slavnostně odtajnila. A kdopak je její nový ctitel? Podnikatelka vsadila na mladší ročník a začala randit s mladým hokejistou Petrem Biniasem (21), který hraje za německý tým Salzgitter Icefighters.

Je to syn, nebo vnuk?“ otázal se někdo na Instagramu. Monika si ale žádná negativa nepřipouští a jízlivé komentáře nehodlá ve svém životě tolerovat. Proto urychleně smazala každý náznak posměchu, který se jí na sociální síti objevil.

O tom, že láska nezná mezí, hory přenáší a kvete v každém věku, by český showbyznys mohl vyprávět. Například o dvaatřicet let mladší Ondřej Koptík a Hana Gregorová (66) tvoří pár už nějakou dobu, a byť museli překonávat krizi, jsou (zatím) stále spolu. Zpěvák Martin Chodúr (28) si zase našel partnerku o šestnáct let starší, pořídili si spolu dítě a jejich láska stále vzkvétá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:10 26. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  33
 • Trapas
  18
 • Super
  16
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
Komentáře