jít naiDNES.cz

Čerešňáková s Ditmarem v České Miss končí. Co bude se soutěží dál?

Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou před onemocněním | foto: Profimedia.cz

To, o čem se delší dobu spekulovalo, se nyní stává skutečností. Eva Čerešňáková (32) s Martinem Ditmarem (44) končí s Českou Miss, kterou poslední dva roky vedli. Informovala o tom Eva Čerešňáková prostřednictvím tiskové zprávy. Co se soutěží bude dál?

Podíly Evy Čerešňákové a Martina Ditmara ve společnosti Miss Events, jež organizovala poslední dva ročníky České Miss, koupila mezinárodní kosmetická společnost Juliette Armand. Ta již před několika měsíci koupila ve společnosti minoritní podíl,“ napsala bývalá vicemiss Eva Čerešňáková Blesku o rozhodnutí odstoupit od projektu, kterému spolu s Martinem Ditmarem věnovali poslední dva roky.

Martin Ditmar už se v minulosti vyjadřoval, že ze zdravotních důvodů se chystá projekt časem opustit, jen nebylo jasné kdy.

Česká Miss byla určitě zajímavá zkušenost, ale postupně se vracím k aktivitám, které jsou mi podstatně bližší. Poradenství a konzultační činnost v oblasti mezinárodního obchodu, spolupráce s londýnskou konzultační společností Gerson Lehrman Group, další rozvoj luxusního butikového hotelu Villa Memories či nové příležitosti, ohledně kterých jsem průběžně oslovován,“ uvedl v tiskové zprávě Martin Ditmar.

Ditmar s Čerešňákovou koupili licenci k České Miss v roce 2016 a během jejich vedení soutěž prošla řadou změn, které se ale ne vždy setkaly s pozitivními ohlasy, kritiku sklidilo například promenování modelek pražským metrem.

Od soutěže se postupně odvrátili někteří z partnerů a poslední finále nebylo dokonce ani odvysíláno žádnou celostátní televizí.

Své podíly Eva Čerešňáková s Martinem Ditmarem prodali kosmetické společnosti Juliette Armand, která už v minulosti minoritní podíl odkoupila. Jakým směrem se vývoj soutěže bude ubírat dál, je zatím ve hvězdách.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:23 23. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  9
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Super
  6
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře