Jedna z nejoceňovanějších zpěvaček na světe Adele měla tento víkend velkolepě ukončit své celosvětové turné. Závěrečné koncerty měly probíhat v Londýně v sobotu a v neděli od 18 hodin. V pátek v noci však přišla šokující zpráva. Obě vystoupení se ruší!
„Zašla jsem si dnes k doktorovi, aby mi zkontroloval krk, protože se mi vůbec neotvíral hlas a ukázalo se, že mám poškozené hlasivky,“ napsala v pátek v noci svým fanouškům zničená superhvězda.
Situace je o to bolavější, že musela Adele zrušit koncerty zrovna v místě svého narození!
Předtím vyděsila fanoušky, když zpochybnila, zda ještě někdy vůbec nějakou koncertní šňůru uskuteční: „Nevím, jestli se ještě někdy vydám na turné, a proto chci, aby to poslední bylo doma.“
Osud se nejspíš rozhodl házet zpěvačce klacky pod nohy.
„Jsem nadupaná steroidy a jinými pomocníky pro můj hlas. Věřila jsem, že tu show v sobotu večer dám, ale je velice nepravděpodobné, že bych vůbec dokončila set. Nemohu před vás předstoupit v tomto stavu. Rozpadala bych se,“ uvedla s tím, že je z celé situace zdrcená.
Adele si tak může podat ruku s Lucií Bílou, které se těsně před uskutečněním dvojkoncertu před vyprodanou O2 arénou stalo totéž.
Jestli dá fanouškům k dispozici náhradní termín konání akce, je zatím ve hvězdách.
Fotogalerie |