Neděle 10. prosince 2023, svátek má Julie
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Úplná pravidla soutěže Super Kauf
   

  I. Obecná ustanovení

  1. Spoluorganizátorem soutěže je společnost Kaufland Česká republika v.o.s., IČO 25110161, sídlem na adrese Bělohorská 2428/203, Praha 6, 169 00, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle A, vložce 20184 (dále jako „Partner“).
   

  II. Mechanismus soutěže

  1. Soutěž bude probíhat od pátku 1. 9. 2023 do soboty 30. 9. 2023. Podmínkou pro účast v soutěži je obecná registrace na serveru Expres.cz.

  2. V průběhu konání soutěže sbírají soutěžící body, které jsou umístěné náhodně ve článcích napříč Expres.cz, a to kliknutím na obrázek s vyobrazeným bodem. Každý takto sebraný bod se započítává soutěžícímu do denního a celkového skóre, které soutěžící nalezne na kartě hráče.

  3. Každý ze soutěžících, který nasbírá od půlnoci do půlnoci každého herního dne 6 bodů, postupuje do denního slosování o denní ceny. Denní losování probíhá každý den od soboty 2. 9. 2023 do soboty 30. 9. 2023 v 9:00. Denní cenou se rozumí každý den poukaz na nákup v Kauflandu v hodnotě 2 000 Kč. Výherci budou zveřejněni na adrese www.expres.cz/superkauf.

  4. Každý ze soutěžících, který nasbírá během herního týdne (tímto se rozumí období vždy od čvtrteční půlnoci do čtvrteční půlnoci) 60 bodů, postupuje do slosování o týdenní ceny v podobě poukazu na nákup v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Týdenní losování probíhá vždy v pátek v 11:00, tedy v tyto data: 8., 15., 22. a 29. 9. Výherci budou zveřejněni na adrese www.expres.cz/superkauf.

  5. Každý soutěžící, který splní měsíční limit, tj. nasbírá do soutěžního formuláře nejméně 300 bodů, postupuje do měsíčního slosování o hlavní cenu, kterou jsou poukazy na nákupy v Kauflandu v celkové hodnotě 200 000 Kč. Za každých dalších 300 nasbíraných bodů náleží soutěžícímu další postup do slosování o hlavní cenu. Např. pokud nasbírá 600 bodů, je ve slosování 2x, pokud nasbírá 900 bodů, pak 3x a tak dále.

  6. Losování o hlavní výhru – poukazy na nákupy v Kauflandu v celkové hodnotě 200 000 Kč (20x poukaz v hodnotě 10 000 Kč) proběhne v sobotu 30. 9. 20023 v 11:00. Výherce bude zveřejněn na adrese www.expres.cz/superkauf.

   

  III. Výhry a jejich předání

  1. 1x soubor poukazů na nákupy v Kauflandu v hodnotě 200 000 Kč (20x poukaz v hodnotě 10 000 Kč), 29x poukaz na nákupy v Kauflandu v hodnotě 2 000 Kč, 4x poukaz na nákupy v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč.

  2. Výherce bude informován o výhře prostřednictvím e-mailu organizátorem do 5 pracovních dní od vyhlášení a vyzván ke splnění podmínek k převzetí výhry.

  3. Podmínkou předání výhry je uvedení běžných kontaktních údajů (jméno, příjemní, e-mail, telefonní číslo, adresa bydliště), poskytnutí součinnosti redakci Expres.cz v rámci zpracování a zveřejnění reportáže (foto, rozhovor, video včetně obrazové a zvukové stopy) a udělení souhlasu ke zveřejnění těchto pořízených materiálů.

  4. Výhry jsou uvedeny netto po odvedení příslušné srážkové daně, tu odvede Partner.

  5. Na získání výhry v této soutěži nevzniká právní nárok. Výhry nelze proplácet v hotovosti nebo požadovat výměnu za jiné zboží.

  6. Jestliže výherce nezareaguje do 15 pracovních dní od vyhlášení, tzn. v této lhůtě nesplní podmínky pro převzetí výhry, nebo si výhru nepřevezme (např. dojde k jejímu vrácení přepravní službou Organizátorovi), výhra propadá organizátorovi. Výhra propadá organizátorovi také v případě, že bylo kdykoliv před předáním výhry zjištěno porušení těchto pravidel ze strany výherce.

  7. Denní ceny v podobě poukazů na nákupy v Kauflandu v hodnotě 2 000 Kč budou výherci zaslány Organizátorem do 15 pracovních dní od vyhlášení výherce přepravní službou na poskytnutou adresu bydliště, případně bude možné osobní převzetí výhercem v sídle Organizátora.

  8. Týdenní ceny v podobě poukazů na nákupy v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč budou výherci zaslány Organizátorem do 15 pracovních dní od vyhlášení výherce přepravní službou na poskytnutou adresu bydliště, případně bude možné osobní převzetí výhercem v sídle Organizátora.

  9. Hlavní cena v podobě souboru poukazů na nákupy v Kauflandu v celkové hodnotě 200 000 Kč (20x poukaz v hodnotě 10 000 Kč) bude výherci předána v sídle Organizátora nejpozději do 30 dní od vyhlášení výherce. Přesný termín bude upřesněn po vzájemné domluvě Organizátora a výherce.

  10. Pokud si výherce nebude moci výhru převzít v určený datum a čas, určí po dohodě s Organizátorem jiné datum a čas, kdy si může výhru osobně převzít.

  11. Pokud výherce nebude moci výhru jakýmkoliv způsobem osobně převzít, může si určit zmocněnce, kterému bude výhra na základě ověřené plné moci výherce předána.

  12. Hlavní výhru nelze zasílat přepravní službou.
   

  IV. Závěrečná ustanovení

  Tato pravidla, budou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže na internetové adrese https://www.expres.cz/celebrity/Iuplna_pravidla_souteze_expres_super_kauf. Není-li v těchto pravidlech stanoveno výslovně jinak, platí obecná pravidla čtenářských soutěží MAFRA, která jsou dostupná na adrese: https://www.idnes.cz/zpravy/Ipravidla_soutezi.