Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Detaily drsného rozchodu Mesarošové: Tomáš lákal Feuereislovou do postele, pak hledal vztah!

  Byli spolu téměř sedm let. V Brně žili spokojeným životem. Po nedávném přestěhování do Prahy začala jejich vztahová krize, která vyvrcholila rozchodem. Hlavním důvodem měly být opakované nevěry ze strany Tomáše Novotného, který měl dokonce lákat do postele kamarádky Dominiky Mesarošové (38). Jednou z nich je silikonová provokatérka Eva Feuereislová (35), která spekulace redakci Expresu potvrdila. Novotný, který se aktuálně soudí s Mesarošovou o syna Eliána, si také založil profil na seznamce, kde hledal vážný vztah!

  Vztahy Dominiky Mesarošové a Tomáše Novotného jsou aktuálně na bodu mrazu. Svědčí o tom mimo jiné bizarní výzva, kterou modelka sdílela na svém Instagramu. Novotný totiž prostřednictvím své právničky žádá, aby mu Dominika vrátila cestovní pas, televizor a tiskárnu. Podle Mesarošové ale televize byla dárkem pro syna Eliána a Tomáš ji dokonce předloni montoval v dětském pokojíčku.

  „Televize je v synově pokojíčku, on mu ji daroval a montoval. Teď chce dárek vrátit zpátky. Je to bizarní,“ řekla sexbomba, která se netají tím, že je z chování bývalého přítele v šoku.

  Dominika nám mimo jiné potvrdila, že důvodem rozchodu byla nevěra ze strany Novotného. „Ano, všechno to je pravda. Byl to pro mne šok,“ uvedla Mesarošová.

  Dominiku nejvíce šokovalo, že Novotný měl obepisovat některé její kamarádky. Jednou z nich je kontroverzní influencerka Eva Feuereislová. Z konverzací, které má redakce Expresu k dispozici, vyplývá, že ji Tomáš zval na večeři a v plánu měl nejspíše i mnohem více.

  Z jeho strany měla také padnout nabídka na nezávazný sex, což Eva podle všeho odmítla a o všem informovala svou dlouholetou kamarádku Dominiku. „Známe se roky, tohle bych jí neudělala,“ sdělila nám autorka podcastu Freakshow .

  Podle Evy se měl pak Novotný vyptávat, zdali by mu Feuereislová alespoň nedohodila některou z kamarádek.

  „Už v roce 2021 kontaktoval jinou Dominičinu kamarádku a posílal jí své fotky bez trička. Byl jen v trenclích a zkoušel to na ni, úchylák jeden,“ dodala Feuereislová.

  Tomáš hledal vztah na seznamce!

  Novotný si založil také profily na internetových seznamkách, kde o sobě psal, že hledá vážnou známost. Práskl na sebe, že pravidelně cvičí, nekouří a alkohol pije jen příležitostně. Případným zájemkyním ukázal fotky svého potetovaného těla a vzkázal také, že rád chodí do sauny či na wellness.

  Tomáš hledal vztah na seznamce!

  Podle informací Expresu se mezi Tomášem a Dominikou brzy rozjede drsná soudní válka ohledně péče o syna Eliána. „Soudní stání je nařízeno na určité datum, je to celé smutný příběh, za mě úplně zbytečné,“ řekla nám Mesarošová.

  „Jsem ve fázi, kdy nemůžu být více konkrétní, než na sociálních sítí. Máme nařízené soudní stání a nevím, co se bude dít. Zatím mi přišlo, že mám vrátit televizi, tiskárnu a pas a je tam zmíněná žaloba. Nechám se překvapit, radši bych se ale překvapovala mile. Je to každopádně bizarní,“ dodala Dominika.

  Fotogalerie