Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Televizi montoval synovi do pokoje, teď ji chce zpět. Mesarošová promluvila i o nevěrách

  Dominika Mesarošová může mít hodinky i za milion korun.

  Dominika Mesarošová může mít hodinky i za milion korun. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Ještě nedávno vypadali jako spokojený pár. Pak se v médiích objevily informace o náhlém rozchodu a údajných nevěrách. Rozchodová válka mezi Dominikou Mesarošovou (38) a jejím expartnerem Tomášem Novotný graduje. Modelka se pro Expres.cz vyjádřila mimo jiné k bizarní výzvě, kterou dostala od Novotného advokátky ohledně vrácení televize a tiskárny. „Televize je v synově pokojíčku, on mu ji daroval a montoval. Teď chce dárek vrátit zpátky. Je to bizarní,“ tvrdí sexbomba, která se netají tím, že je z chování bývalého přítele v šoku.

  Dominika Mesarošová a Tomáš Novotný spolu tvořili pár sedm let. Vnadná kráska žila s Novotným dlouhé roky v Brně. Loni se společně přestěhovali do Prahy. Web Super.cz , který o jejich nedávném rozchodu informoval jako první, před časem uvedl, že Mesarošová se stala živitelkou rodiny a její přítel si v hlavním městě nenašel práci, která by ho naplňovala.

  Spekulovalo se, že právě tato skutečnost byla jedním z důvodů nečekaného rozchodu. Pak se ale ukázalo, že tím hlavním důvodem měly být opakované nevěry ze strany Novotného. Redakce Expresu má k dispozici několik konverzací, kde Tomáš láká ženy, mimo jiné i kamarádky Mesarošové, na večeři i mnohem víc.

  „Ano, všechno to je pravda. Byl to pro mne šok,“ uvedla pro Expres.cz Mesarošová, která se pak vyjádřila i k bizarní výzvě ohledně vrácení televize a tiskárny. Dopis od Novotného právničky sdílela Dominika na svém Instagramu. Nás mimo jiné zajímalo, zdali darovanou televizi hodlá vracet, jak si to Tomáš přeje.

  „Jednám aktuálně s právničkou, jak to vlastně je, protože konkrétně ta televize byla darovaná věc, kterou pan Novotný namontoval našemu synovi v jeho dětském pokojíčku. Ještě to budeme muset probrat, neřeknu teď, jestli ji budu vracet, nebo nikoliv. Je to v řešení. Cestovní pas chápu, to je jeho dokument. Co se týče tiskárny z roku 2019, když to někomu udělá radost, tak ji vrátím, ale samozřejmě vše používám k rozvoji a vývoji dítěte. Pouštíme si naučné věci a tisknu podklady k učení. Je to sice ještě předškolák, ale používám to,“ řekla nám Mesarošová.

  Dominika Mesarošová sdílela dokument, který jí poslala právnička Tomáše Novotného.

  Brzy se setkají u soudu: Je to smutný příběh, říká Dominika

  Dominika se s bývalým parterem, s nímž má aktuálně vztahy na bodu mrazu, pravděpodobně brzy setká tváří v tvář. Expresu totiž modelka prozradila, že už je nařízený datum soudního stání. Řešit se bude hlavně péče o jejich pětiletého syna Eliána, který je pro Dominiku aktuálně středobodem vesmíru.

  „Samozřejmě, že jde o syna. Kvůli čemu jinému bych šla s otcem dítěte k soudu? Stání je nařízeno na určité datum, je to celé smutný příběh, za mě úplně zbytečné,“ dodala Mesarošová.

  „Jsem ve fázi, kdy nemůžu být více konkrétní, než na sociálních sítí. Máme nařízené soudní stání a nevím, co se bude dít. Zatím mi přišlo, že mám vrátit televizi, tiskárnu a pas a je tam zmíněná žaloba. Nechám se překvapit, radši bych se ale překvapovala mile. Je to každopádně bizarní,“ řekla na závěr Dominika.

  Fotogalerie