Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ben Cristovao terčem kritiky za sexuální texty! Rapuje o orálním sexu, je předmětem Alagia?

  Ben Cristovao je v posledních dnech terčem kritiky. Lidem se líbí jeho explicitní a sexuální texty. Mluví v nich o orálním sexu a spodním prádle. Největší problém posluchači ale vidí v tom, o kom by měly nové skladby být. Myslí si totiž, že Cristovao dělá z jeho stále nepotvrzené partnerky Dominique Alagii sexuální objekt.

  Není to ještě ani měsíc ode dne, kdy na sociální sítě uniklo video, na kterém se Dominique Alagia (19) líbá při západu slunce na pláži s Benem Cristovaem (36) a už se znova údajný vztah veřejně probírá. Ani jeden se k uniklému videu nevyjádřil a tak je stále dvojice jenom předmětem spekulací. Tentokrát se dostali do řečí kvůli textům populárního rappera.

  Zhruba před dvěma týdny vyšel nový společný projekt HRA1 Bena Cristovaa a Nik Tenda. Je na něm pouze pět skladeb a mezi posluchači rapu velkou pozornost nevzbudila ani jedna z nich. Zaujaly však části, jejichž autorem je Cristovao. Jsou prý příliš sexuální, explicitní a co je podle některých posluchačů nejhorší – myšlené na o sedmnáct let mladší Alagiu.

  Například ve skladbě Havin Fun Cristovao rapuje o tom, že nějaká žena „nemá ráda hady, ale líže jeho mambu“. Po chvíli dodává, že sice byla jeho partnerka stydlivá, ale teď už „kouří celou jeho bandu“.

  Texty Cristovaa jsou sice probírané ve všech skladbách, nejvíce debat vzbudila bezesporu skladba Triko, která je také nejexplicitnější. „Koupila si kvůli mně nový prádlo, abych ji ho sundal za šest vteřin / Ptala se, jestli se mně líbilo – ano, sorry, já se na ty tvý kozy těšil / Ty víš, že mám rád to, co mi dáváš, já ti mávám, když mi sedíš na ksichtě / Dávám pápá d*vkám, nás dva nerozdělí nic, my dva našli se,“ povídá Cristovao. V podobném duchu se nese i zbytek skladby.

  Většina hudebních fanoušků se částečně smířila s tím, že podobně explicitní texty k rapu tak trochu patří a sexuální text Cristovaa stejně tak jako celý projekt HRA1. Jenže lidé na sociálních sítích po krátkém zamyšlení došli k názoru, že se musel Cristovao nechat inspirovat skutečnými událostmi. V rapu se to tak v drtivé většině případů jednoduše dělá, každý píše o tom, co zažívá v životě. Navíc je všeobecně známé, že společný projekt vznikal v posledních měsících.

  Lidé na sítích jsou proto přesvědčení o tom, že se jedná o inspiraci v novém vztahu s Alagiou. „Ben se prostě evidentně rozhodl, že si pro tohle album z Domi udělá sexuální objekt,“ myslí si jeden z posluchačů.

  Je vhodné upozornit také na to, že texty se sexuálním podtextem nejsou u Cristovaa ojedinělé, příkladem by mohly být skladby Tělo, Kolotoč nebo Postel. V době, kdy skladby vycházely, však netvořil pár s o sedmnáct let mladší ženou, která ještě nedávno byla nezletilá. „Asi končím s Benem,“ píše jedna z uživatelek na TikToku. „Ben si to pokazil asi u více lidí,“ odpovídá další.

  Fotogalerie