Nekonformní rodiče vzali děti do televize: Dcera se vymočila na zem, pětiletého kluka kojila matka

To byla ostuda. | foto: Reprofoto Mail Online

Nekonformní rodiče vzali své děti do televizního studia, byla z toho ostuda a přišla i sociálka. Pořádnou ostudu si střihla dvojice alternativních rodičů, kteří i se dvěma svými malými dětmi přišli do živého vysílání televize ITV. Po vysílání jejich dům navštívila sociálka a bylo zle.

Matt a Adele Allenovi z britského Brightonu se loni objevili v ranním vysílání i se svými dvěma dětmi – jednoletou Ostarou a pětiletým Ulyssesem.

Diváci i moderátoři show byli v šoku, když se Ostara vyčurala na zem, zatímco Ulysses skákal po slavném a velmi drahém sofa pro hosty.

Rodiče se netajili svérázným přístupem k výchově, respektive k její absenci. Své děti prakticky nevychovávali, nechávali je dělat cokoliv, co ti dva chtěli.

Ani ve studiu tomu nebylo jinak, a tak se s jejich „nevýchovným“ přístupem k dětem mohli seznámit i diváci. Jenže vysílání mělo nepěknou dohru.

Dvojice alternativních rodičů přišla i se dvěma svými malými dětmi do živého...

Dvojice alternativních rodičů přišla i se dvěma svými malými dětmi do živého vysílání televize ITV

Někteří diváci totiž na rodinu podali udání k sociálce, která rodinu navštívila. Stížnosti měli také sousedé, kteří tvrdili, že si kvůli nezvladatelným dětem museli pořídit pojištění.

Podle facebookového statusu, který napsala Adele, se musí rodina z domu vystěhovat. Sociálka přitom podle ní nic zlého nezjistila a úřednice odcházely z bytu spokojené. Pravda je, že rodina odmítá standardní medicínu a školství.

Byla z toho ostuda a přišla i sociálka!

Byla z toho ostuda a přišla i sociálka!

Děti jsou podle rodičů individuality a musí se jim nechat prostor. Je také podivné, že i pětiletý Ulysses je stále kojen. Rodina se stala terčem útoků na sociálních sítích také proto, že na serveru GoFundMe vybírala od lidí 100 000 liber, aby se mohla přestěhovat na Kostariku.

Jak situace s rodinou nakonec dopadne, se teprve uvidí, každopádně pokud vychováváte děti takto alternativně, je asi lepší do televize vůbec nechodit, natož je ještě nechat čurat ve studiu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:15 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  49
 • Trapas
  28
 • Haha
  18
 • Cože
  16
 • Super
  15
 • Sladký
  7
Komentáře