jít naiDNES.cz

Praha plná muslimů, ze sv. Víta bude mešita, děsí Rath před volbami do EP

David Rath jede bomby. V roce 2029 hrozí davy muslimů a tím, že katedrála svatého Víta bude mešitou. | foto: Česká suverenita

O podivné spoty před volbami do Evropského parlamentu rozhodně není nouze. Jedním takovým se prezentuje i mimoparlamentní strana Česká suverenita. Dívky nedaleko Pražského hradu se mění na ženy v burkách a katedrála sv. Víta na mešitu. Před islámem v něm varuje bývalý ministr zdravotnictví a hejtman za ČSSD David Rath.

Dramatická hudba, z níž tuhne krev v žilách, a malé dívky skákající gumu, které se postupně mění na ženy v burkách. To vše před Pražským hradem, který se v roce 2029 prý změní k nepoznání.

Do toho všeho přichází David Rath, který patřičně procítěně promlouvá k národu. „Opravdu chcete takovou budoucnost pro své děti a vnoučata? Nechat se zotročit islámem? S tím my bojujeme,“ hlásá.

Po něm ve spotu vystoupí také někdejší poslanec Věcí veřejných a ČSSD Stanislav Huml. „Toto není řešení,“ říká a přitom odkládá atrapu zbraně.

„Váš volební lístek je řešení,“ doplňuje ho stranická kolegyně.

„Volte šťastnou, svobodnou a především bezpečnou budoucnost pro své děti a vnuky,“ vyzývá v závěru klipu předsedkyně strany Jana Volfová. To vše ve chvíli, kdy domnělí muslimové odloží burky a vše je zalité sluncem.

Lidé v diskuzích pod videem strany na jejích facebookových stránkách neskrývají svůj údiv. Podobný politický bizár prý dlouho neviděli a vítají ho jako zpestření spotů zavedených politických stran.

Někteří si pak všímají i toho, že odsouzený Rath nemá co kázat.

„Pan Rath mluví o budoucnosti? Já chci například budoucnost, kde David Rath dostane, co si zaslouží. Pěknou celu na Pankráci...,“ přisadil si jeden z diváků spotu České suverenity.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:40 8. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Haha
  18
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  14
 • Trapas
  13
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat