jít naiDNES.cz

Krásná dvojčata ze Stuttgartu, co dobyla Prahu i svět: Jak začal fenomén Lisa a Lena?

Dospělákům vůbec nic neříkají, puberťáci po celém světě z nich ale šílí! V Praze během udílení cen Global Social Awards zazářily internetové hvězdy Lisa a Lena Mantlerovy (16), krásná německá dvojčata, která na Instagramu sleduje neuvěřitelných 14,5 milionu uživatelů. Co jsou zač a čím se tyto sympatické blondýny tak proslavily?

Šestnáctileté influencerky, které pocházejí z německého Stuttgartu, spolumoderovaly galavečer Global Social Awards v pražském Karlíně. Na pódiu strávily několik hodin, fanoušci je objímali a zasypávali různými dárky. 

Dívky říkají, že začaly být hvězdami zhruba před třemi lety. Tehdy patrně z nudy natočily video v aplikaci Musical.ly, což je aplikace velice oblíbená zejména u dětí a teenagerů. Z nahrávky se přes noc stal celosvětový virál.

Dnes Lisa a Lena patří mezi nejpopulárnější influencery světa. Na Instagramu je sleduje 14,5 milionu uživatelů a dívky dokonce vlastní módní značku oblečení J1MO71.

„Chceme být jednou modelky a herečky, ne influencerky. To je teď a my jsme rády, že můžeme lidem předávat naše myšlenky. Snažíme se podporovat dobré věci jako omezení plastu a podobně,“ citoval slova dvojčat portál Novinky.cz.

Dívky jsou nejenom krásné, ale i úspěšné.

Dívky jsou nejenom krásné, ale i úspěšné.

Na dívkách je zajímavé to, že na svých sítích nepromují žádné produkty jako ostatní influenceři, tudíž na tom ani nic nevydělávají.

Na první pohled to vypadá, že sláva dvojčata vůbec nezměnila. Fanoušci si za dívkami často chodí pro radu a ony se jim snaží pomoci, jak jen mohou.

„Upřímně, občas je to hodně náročné, protože je nám teprve šestnáct. Máme problémy samy se sebou. S pubertou,“ řekla serveru Blesk.cz Lisa.

Lisa and Lena

Jelikož v Praze tyto dvě Němky ještě nikdy nebyly, přiletěly o několik dní dříve, aby poznaly krásy České republiky. 

„Je to krásné místo plné historie a krásných budov. Navštívily jsme ale i místní skatepark,“ svěřily se mladé dívky. 

Dívky jsou nejenom krásné, ale i úspěšné.

„Všechno je super. Líbila se mi procházka kolem řeky,“ řekla dále Lena, kterou též fascinuje, že se v Česku točilo mnoho německých filmů.

V pořadu Mixxxer show na hudební televizi Óčko dívky prozradily svůj recept na úspěch na sociálních sítích. „Důležité je být sám sebou,“ shodly se mladé krásky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 27. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  42
 • Trapas
  25
 • Tvl
  24
 • Haha
  22
 • Cože
  20
 • Sladký
  20
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat