Smutná Petra Paroubková se loučí. Místo spjaté s Jiřím a dcerou už možná nikdy neuvidí

V případě rozvodu manžele čeká tvrdá bitva o majetek. | foto: iDNES.cz

Zatímco si Jiří Paroubek zřejmě užívá dovolené s neznámou ženou ve vyhlášeném francouzském letovisku Saint Tropez na Azurovém pobřeží, má Petra Paroubková úplně jiné starosti. Také si užívá moře s dcerou Margaritou, ale v rodinné vile na řeckém ostrově Ithaka. Její dovolená má však bohužel trpkou příchuť.

Oblíbená dovolenková destinace rodiny Paroubkových se nachází v hlavním městě ostrova Vathy. Petra se mnohokrát veřejně vyznávala ze své lásky k Řecku a těšila se, až ve své vile bude trávit důchod. Jenže nyní je situace naprosto jiná a v místě, které tak miluje, tráví poslední léto.Vyplývá to z komunikace na Facebooku Petry Paroubkové, kdy odpovídá na dotaz jednoho ze svých přátel, programového ředitele ČT Milana Fridricha. „Jsi v Řecku?“ ptá se pod fotografií s mořským ježkem. „A kde bych měla být?“ opáčí Petra. „Jakože ten ježek. U sebe na ostrově... Jen tip,“ píše přítel. Jenže pak přichází smutná obava Petry: „Jo, jsem... možná naposledy...“

To ledacos napovídá o tom, že mezi Paroubkovými probíhá drsná rozvodová bitva, ve které mimosoudní majetkové vyrovnání nemá místo. V takovém případě se totiž společný majetek prodá v soudem nařízené aukci a peníze se rozdělí mezi bývalé manžele. „Řecko i dům ve Velké Chuchli vznikly za dobu trvání manželství,“ uvedl již dříve pro Expres.cz Jiří Paroubek.

A tak zatímco si on užívá s cizí ženou ve Francii, kam tak rád jezdil s rodinou, na dalším takovém místě zažívá pravděpodobně poslední prázdniny Petra Paroubková, která si v Řecku tak zvykla. Aby ne, ve vile vyrůstala Margarita a všechny k místu pojí vzpomínky ze šťastnějších dob.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 11. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  136
 • Haha
  77
 • Super
  29
 • Tvl
  24
 • Cože
  16
 • Sladký
  16


Komentáře