Karta se obrátila! Loni byla ve Varech Kristelová, letos Erbová. Místo luxusní párty ale skončila ve stanu

Vlaďka Erbová v Karlových Varech | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Letošní ročník karlovarského filmového festivalu si nenechala ujít ani modelka Vlaďka Erbová. Zatímco i Sámer Issa měl pozvánku na nejhonosnější akci toho večera, ona se musela spokojit s veřejností oblíbeným párty stanem vedle hotelu Thermal. Proč do Varů vůbec přijela?

Obě si pijí krev, ale ve Varech se nepotkají!

Kateřina Kristelová se loni na pár dní otočila ve Varech coby redaktorka bulvárního webu. Sice žádný film neviděla, zato natočila „milion“ instastories o tom, jak Řepku „někdo“ potkal na kolonádě a kolik stojí zmrzlina.

Letos se ale musela obejít bez svého bouřliváka, protože ten si aktuálně ve vězení odpykává dvouletý trest za zpronevěru a šikanování exmanželky. Navíc Kristelová už pro onen web nepracuje, a tak zůstala doma v Hostivaři.

Do víru filmového svátku mohla tedy beze strachu vplout její sokyně Vlaďka Erbová. Ta dorazila bohužel již bez svého partnera, hokejisty Michala Gulašiho, s nímž se před časem rozešla. 

A jaký má vlastně Vlaďka vztah k filmu?

Sice měla v minulosti epizodní role ve třech filmech a v několika dílech čtyř seriálů, rozhodně ale nepatřila mezi vážené festivalové hosty. Podle toho také její karlovarský pobyt vypadal.

Erbová dostala pozvánku do Becher zóny, kde se musela cítit doslova jako největší hvězda karlovarského festivalu. V tu chvíli ve VIP zóně jiná známá osoba nebyla. Ve stejnou chvíli totiž probíhala ve Varech nejdražší festivalová párty, a to večírek banky UniCredit, kam byl sice pozvaný i slamotrus Sámer Issa, ale Erbová nikoliv.

Na guest listu večírku zmíněné banky byl i první manžel Vlaďky Erbové Zdeněk Bahenský a jeho partnerka Taťána Makarenko, kteří se pak dokonce přesunuli do párty stanu, kde měla ještě před nimi Vlaďka útočiště. Dokonce si stoupli i ke stejnému stolku. S Erbovou se ale již nepotkali. 

Když Vlaďku, která si líže rány po rozchodu s Michalem Gulašim, přestalo bavit rozdávat úsměvy na všechny světové strany a přišlo jí, že již existuje dostatek důkazů o jejím karlovarském pobytu, vydala se směr hotel, který si ovšem musela platit sama. Hlavně že ten sekt ve stanu byl gratis...

Fotogalerie

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat