Spadla klec! Rodiče Dalibora Slepčíka zatočili s jeho údajným manažerem!

Kolem Dalibora se motá mladík se zvláštní pověstí. | foto: Instagram, Archiv Expres.cz

Ještě, že má Dalibor Slepčík tak pohotové rodiče! Hned jak se na něj nalepil David Rajt a začal všude vykládat, že je Daliborovým manažerem, se rozhodli zakročit a mladíkovi domluvit!

Sláva má výhody, ale také svá úskalí. Své o tom ví už i Dalibor Slepčík, který se sotva stihl vzpamatovat z toho, že opustil pěveckou soutěž Superstar a už musí řešit potíže!

Během soutěže se na něj totiž nalepil slavoman a lhář David Rajt. Teprve sedmnáctiletý chlapec, který si krátí večery v gay baru, se prohlašoval za Daliborova manažera.

Teď však spadla klec.

Fotogalerie

Po našem článku se totiž rozhodli zakročit Daliborovi rodiče. „My už si delší dobu mysleli, že jde jen o kluka, co se chce na Dalikovi přiživit. Jenže se projevil bohužel až u superfinále, kdy nám zavolal, že se nemůže dostat dovnitř přes ochranku a že je to nehoráznost, protože je přeci Daliborovým manažerem,“ popisovala nám rozčileně Daliborova maminka.

„Nikdy jeho manažer nebyl. Jednou za Dalikem přišel, že je jeho obrovský fanoušek. Až potom se začali kamarádit a on si vymýšlet,“ pokračovala.

Když se tak dozvěděli, co je David Rajt skutečně zač, rozhodli se rychle jednat. „Rozhodně si nepřejeme, aby měl Dalibor něco společného s takovým člověkem. Přerušili proto veškerý kontakt a doufáme, že už se nikdy neuvidí,“ řekla nám dále Daliborova maminka.

Ta má teď o svého syna obavy.

Namísto, aby řešil příjemné věci - jako třeba, jak naloží se svým talentem - se musí potýkat s podvodníkem.

Ihned na začátku kariéry tak ochutnal pachuť showbyznysu.

My jen doufáme, že ho tento nešťastný start neodradí a bude pokračovat v tom, co má rád. Promarnit takový talent by byla skutečně škoda!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 9. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  28
 • Trapas
  22
 • Tvl
  19
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
 • Haha
  11
Komentáře