Škemrá o roli ve filmu? Sexy Eva Herzigová vzpomíná na natáčení s Jiřím Macháčkem

Jedna z nejznámějších českých topmodelek Eva Herzigová (46) dosáhla v modelingu všeho, čeho se dosáhnout dá. Co ji nejvíce láká, je svět filmu, pořád po něm pošilhává, chtěla by se stát uznávanou hereckou divou. Často a ráda na své zkušenosti před kamerou vzpomíná na sociálních sítích. Že by na sebe chtěla upozornit režiséry?

Krásná rodačka z Litvínova patří k největším kráskám světového modelingu už skoro třicet let. Dostala se až na samý olymp, ze kterého jen tak nesleze. 

I po třech dětech má dokonalou postavu, která dostává do kolen vyhlášené návrháře. Zdá se ale, že to Evě Herzigové nestačí.

Už před lety pošilhávala po světě filmu, modeling brala jako skvělý byznys, kdy si vydělala na několik životů dopředu, ale ona by chtěla něco víc, ukázat, že není jen věšák na oblečení, ale má i talent.

V pár filmech, dokonce i českých, si zahrála. Nikdy však nezazářila natolik, že by tím zbourala Hollywood, i když se nedá říct, že by v sobě kus herečky neměla. Před kamerou jí to sluší, umí být vyzývavá, ale stačí to pro to, aby se mohla živit jen hraním?

Dost často vzpomíná na natáčení filmů, kde hrála, například ve filmu Pohádkář po boku Jiřího Macháčka. Chtěla by se tím připomenout, že není jen tělo, ale má také něco v hlavě a dokáže být přesvědčivou herečkou? Až to trošku zavání škemráním o role.

Proč ne, vždyť na Evu můžeme být všichni pyšní, jak proslavila Českou republiku, je na ni moc hezký pohled. 

Možná to není na Oscara, ale alespoň se člověk pokochá pravou slovanskou krásou. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat