jít naiDNES.cz

Děrgel a Frösslová umějí překvapit: Tajná svatba i společný byznys!

Patrik Děrgel a Markéta Frösslová oznámili šťastnou novinku na sociální síti. Nechyběl ani syn Vavřinec. | foto: Instagram Patrika Děrgela

Herec Patrik Děrgel (30) se pochlubil radostnou novinou. Oženil se se svou dlouholetou přítelkyní, herečkou Markétou Frösslovou (31). Má s ní syna Vavřince, který oslaví třetí narozeniny. To ale není všechno! Pár spolu vstoupil nejen do manželství, ale i do společného projektu, zahrají si manželský pár v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

„Měli jsme svatbu! Markéta a Patrik,“ napsal Patrik Děrgel k fotografii na Instagramu, na které je se svou manželkou, herečkou Markétou Frösslovou, a synem Vavřincem.

Herec, který září v divadle i v televizních seriálech, nedávno přiznal, že je od přírody velký cholerik. Je proto moc rád za to, že syn Vavřinec ho učí trpělivosti. 

„Narození dítěte je neuvěřitelný zázrak. Ze dne na den se vám narodí velká láska. Syn teď čím dál tím víc komunikuje, reaguje. Ptá se mě do telefonu: ‚Tatínku, kde jsi?‘ A já samozřejmě spěchám domů, abych byl s ním. Je kouzelný, když se usměje. Pak je samozřejmě těžké být za pevného rodiče, když vás dítě každou chvíli něčím odzbrojí. Ale snažíme se,“ svěřil se loni v září pro týdeník Téma.

Děrgel se proslavil hlavně díky divadlu. Za roli Hamleta ve Švandově divadle dostal Cenu Alfréda Radoka a nominován byl i na Cenu Thálie. Diváci si ho oblíbili v show Tvoje tvář má známý hlas i v seriálech VIP vraždy a Modrý kód.

Frösslová, která od televizních tvůrců „fasuje“ hlavně role potvor, zazářila například v seriálech Ach, ty vraždy!Obchoďák nebo Redakce. Do povědomí lidí se dostala i díky předchozím vztahům s Vojtou Dykem nebo Kryštofem Hádkem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:26 20. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  48
 • Cože
  24
 • Haha
  23
 • Tvl
  23
 • Trapas
  22
 • Sladký
  21
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat