jít naiDNES.cz

Vysmátý Sokol bez Partičky ve Varech: Geňu a Suchánka vyměnil za jiné

Ondřej Sokol na kolonádě. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Herec a moderátor Ondřej Sokol (45) se sice rozkmotřil s parťáky a členy Partičky, svých kamarádů má ale ještě dost. Na kolonádě se promenáduje s úsměvem od ucha k uchu a v obležení mnoha lidí.

Moderátor a bavič Ondřej Sokol si zřejmě z nedobrých vztahů mezi členy Partičky nic nedělá. V pondělí se na kolonádě ukázal s obřím úsměvem na tváři a partou kamarádů, kteří s ním trávili odpoledne.

Sokol měl přitom nedávno řešit nepříjemnosti, protože se zbývající členové Partičky rozhodli na televizi Prima pokračovat v pořadu Partička. S touto televizí se nerozešli v dobrém a Sokol je momentálně na Nově jako moderátor známé show Tvoje tvář má známý hlas.

To Sokola samozřejmě dopálilo a tak došlo k rozepři, z níž dodnes není stoprocentně jisté, zda Sokol bude s ostatními členy v Partičce účinkovat, či ne.

Ondřej Sokol na kolonádě.

Ondřej Sokol na kolonádě.

Ve Varech ale hodil všechny tyto starosti za hlavu a užil si slunečné odpoledne podle svého gusta. Zašel na jídlo a poté na procházku.

Tak snad moderátora brzy potkáme i s jeho věrnými parťáky. Fanoušky by jistě zklamalo, kdyby právě toto uskupení ohlásilo konec.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:27 1. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Tvl
  8
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Trapas
  5
 • Sladký
  4
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře