jít naiDNES.cz

Hvězdy na muzikálu Voda (a krev) nad vodou: Mirjam Landa s dcerou, Jitka Molavcová se Suchým

Jitka Molavcová vypadá skvěle. Dorazila v doprovodu Jiřího Suchého. Mirjam Landa s dcerou, která je kopií otce. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Na premiéru očekávaného muzikálu „Voda (a krev) nad vodou“ se vypravila i režisérka Mirjam Landa se svou nejstarší dcerou Anastázií (21). Ta jako by z oka vypadla svému slavnému otci! Jitka Molavcová (69) do divadla dorazila po boku svého hereckého kolegy Jiřího Suchého (87).

Nový muzikál s písněmi hudební skupiny Elán přilákal na svou premiéru řadu slavných osobností. 

Do Divadla Kalich zavítala i legendární herečka Divadla Semafor Jitka Molavcová. Přestože měla být nedávno nemocná, vypadala skvěle.

Usměvavá herečka a zpěvačka přišla v doprovodu Jiřího Suchého. Oba dva zmokli, zřejmě je venku zaskočila rychlá průtrž, protože Jiří měl celé promočené sako.

Na premiéru se vydala také manželka Daniela Landy Mirjam. I když oblékla poněkud svéráznou kombinaci černé sportovní kombinézy, až na boty jí to tentokrát slušelo.

Mirjam to slušelo!

Mirjam to slušelo!

Což se rozhodně nedá říct o modelu, který zvolila v červnu na premiéru komedie Norma Fostera Láska v přímém přenosu, kdy ze sebe udělala módního hastroše.

Dekolt deroucí se ven, laciná krajka, výrazný náhrdelník, pásek, vzorovaná...

Dekolt deroucí se ven, laciná krajka, výrazný náhrdelník, pásek, vzorovaná sukně. Neslučitelné prvky, které vytvářejí nevkusný přízrak.

Do Kalichu s sebou Mirjam vzala i nejstarší dceru Anastázii. Podobu se svou matkou byste v ní ale marně hledali. Stázka, jak jí doma říkají, je totiž mladší kopií Daniela Landy.

Mirjam Landa vzala dceru, která se velmi potatila!

Mirjam Landa s sebou vzala dceru, která se velmi potatila!

Landa se vyjádřil k dluhu své společnosti.

Daniel Landa

Nejstarší dcera Mirjam a Daniela Landových je celý tatínek.

Nejstarší dcera Mirjam a Daniela Landových je celá tatínek.

Fotogalerie

Komentáře