jít naiDNES.cz

Prostě Mirjam... Manželé Landovi po dlouhé době na veřejnosti ve vlastním stylu

Manželé Landovi jsou oba dva umělci tělem i duší, a tak i je přilákala premiéra komedie Norma Fostera Láska v přímém přenosu. Hudebník na představení přišel v ležérní náladě, v džínách a obyčejném tričku. Model jeho ženy Mirjam (50) bychom ale snad radši neviděli. Mišmaš stylů se postaral o módní přízrak.

Mirjam Landa je možná plodná režisérka, s módou si ale často nerozumí. Nejde přitom o to, aby předváděla nějaké sofistikované kreace, které jsou výsadou hrstky módních ikon. Stačí jen dodržovat pár zásad, díky nimž se z outfitu nestane směs stylů typu „přijeli k nám světští“.

Mirjam přišla sice ve výborné náladě, to je ale to poslední, co předvedla na výbornou. Výrazný krajkový poloprůhledný top zkombinovala se vzorovanou sukní, což je první prohřešek.

Takový top by snesl maximálně jednobarevnou sukni, do toho všeho ale Mirjam použila ovinovací pásek, opět naprosto jiného stylu. 

Módní přízrak kulturní události.

Módní přízrak kulturní události

Manželé Landovi

Manželé Landovi

Model doplnila páskovými hrubými sandály na platformě, což to celé poslalo do věčných pekel, a aby toho nebylo málo, vzala si Mirjam kolem krku výrazný bižuterní kousek: velké perly.

Na druhou stranu tohle k Mirjam už tak nějak patří.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat