Meghan začala nebezpečně přibírat: Podobá se tenistce Williamsové!

Bývala to roztomilá, drobounká princezna, která v Kensingtonském paláci působila trochu jako Alenka v říši divů. Ty časy jsou ale pryč, nyní totiž vévodkyně Meghan začala pěkně úřadovat a Britové si houfně stěžují na její hvězdné manýry. A je tu ještě jedna věc: Nelze si nevšimnout, že Meghan nebezpečně přibírá na váze. Začíná vypadat pomalu jako rázná tenistka Serena Williamsová!

Když se objevila po boku prince Harryho, začala se psát královská pohádka. O Meghan Markleové, roztomilé a jemné princezničce, která svým exotickým vzhledem nabourala zajeté koleje v britské královské rodině.

Jenže jak plyne čas, mnohým Britům leze Meghan tak trochu na nervy. Jako by si z Hollywoodu do Londýna přivezla hvězdné manýry. A co víc, ani o roztomilosti už v jejím případě nemůže být řeč.

Vévodkyně ze Sussexu totiž začala pěkně přibírat! Znát to bylo třeba na premiéře filmu Lví král, kam spolu s manželem v týdnu vyrazili. 

Meghan Markle se svým manželem Harrym

Vévodkyně Meghan výrazně přibrala.

Její oteklé tváře ještě zvýraznily vlasy pevně stažené do culíku.

Meghan Markle začala viditelně přibírat. Podobá se tenistce Sereně Williamsové!

Vévodkyně Meghan začala viditelně přibírat.

Nemůžeme se ubránit dojmu, že Meghan s takovou za chvíli bude vypadat jako tenistka Serena Williamsová, která působí tak trochu jako tvrďák v sukni. Už teď si jsou obě poměrně podobné! 

Musíme mít samozřejmě na paměti, že Meghan teprve nedávno porodila syna Archieho. Jenže když je v jedné rodině s vévodkyní Kate, která rodila už třikrát a pořád vypadá dokonale, těžko takový argument obstojí!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat