jít naiDNES.cz

Vulgarita, nebo sexy kočka? Leichtová na premiéře Nabarveného ptáčete vzbudila vášně

Jakmile se ve společnosti objeví Kristýna Leichtová (33), málokdy se to obejde bez odezvy. Herečka z filmu Účastníci zájezdu je jako majitelka velmi výrazných ženských křivek zvláště pro muže doslova nepřehlédnutelná. Na české premiéře snímku Nabarvené ptáče se Kristýna objevila v modelu, který by na červený koberec patřit neměl. Nebo?

Názor ženy: Detaily dělají hodně, tohle se hodí do klubu

Na premiéru drsného filmu Václava Marhoula Nabarvené ptáče Kristýna dorazila bez doprovodu, zato ve velmi odvážném modelu. Černé šaty ve stylu „rockabilly“ odhalily nejen její obří vnady, ale také podprsenku a její pozadí v průhledné sukni, takže víme, že Leichtová si ten večer vzala prádlo našich babiček.

Upnutý vršek s límečkem měl tak vykrojený výstřih, že se Kristýně Leichtové drala ven nejen ňadra, ale i podprsenka. Tento detail je přípustný v klubu, na červený koberec ovšem rozhodně nepatří.

Kristýna je hezky provětrala.

Kristýna Leichtová na premiéře Nabarveného ptáčete

Detail jejího poprsí s prádlem.

Detail jejího poprsí s prádlem

Kristýna se modelem zúženým v pase zřejmě snažila zdůraznit ženskou siluetu. Jediné, čeho tím ale dosáhla, je, že zvýraznila své pozadí. Široká áčková sukně u herečky vytváří efekt selky.

Ruku na srdce, takový model prostě ženám kyprých tvarů nelichotí. Můžou si ho obléct ženy, které nosí konfekční velikost 36, samá ruka, samá noha. Nikoliv Kristýna Leichtová, která je ztělesněním holky „krev a mlíko“ a bohyně plodnosti.

Tím to ale nekončí a pro jistotu je sukně průsvitná, takže herečce jdou vidět spodní kalhotky.

Kristýna Leichtová a průsvitná sukně.

Nezachránily to ani nápadité barevné boty, které už mají nejlepší časy za sebou a jsou okopané. Korunu tomu Kristýna nasadila rudým lakem nalakovaným tak, že ulpívá i na kůži kolem nehtů.

Okopané střevíce si Kristýna Leichtová mohla odpustit.

Okopané střevíce si Kristýna Leichtová mohla odpustit.

Detaily dělají hodně. Leichtová má odbytou manikůru, rudý lak přetekl na kůži a...

Detaily dělají hodně. Leichtová má odbytou manikúru, rudý lak přetekl na kůži a evidentně ani neměla čas ho očistit.

Nádherná herečka tak všechny své přednosti shodila na hranici vulgárnosti. Etiketa neetiketa, muži mají na model Kristýny Leichtové zcela jiný názor.

Kristýna Kochánková

Názor muže? Paráda!

Mužským pohledem je Leichtová především tou druhou variantou, tedy kočkou. Její hrudník patří k těm nejvyvinutějším v českém showbyznysu a sympatická herečka tuto přednost umí prodat.

A na premiéře Nabarveného ptáčete ji rozhodně prodala.

Kristýna Leichtová provětrala svoje obří kozi a my se máme dobře.

Kristýna Leichtová a její odvážný model

Názor, že hluboký výstřih na červený koberec nepatří, je podle mužské části redakce mimo mísu. Naopak, herečky by se právě na červeném koberci měly snažit předvést v tom nejlepším a zaujmout. O to přece především jde. Nás Kristýna Leichtová rozhodně zaujala.

A připomínky typu, že jí je z šatů vidět podprsenka nebo že skrz ně prosvítají kalhotky? Vždyť to už je v dnešní době běžná věc.

Štěpán Karlesz

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat