Neděle 13. června 2021, svátek má Antonín
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Koukalová & Konečný: Merci, Emmo, s Trojanem jsi nás začala bavit. Máš dilema? Věříme!

  Tahle noční romance je parádní letní biják v době, kdy se všichni dusíme rouškami, protože poté, co jsme fotky zveřejnili, začali čtenáři především z řad žen říkat: Hej, být Emmou, nevím, nevím! Podle lidí jim to sluší, a tak jsme se rozhodli, že tohle téma trochu obrátíme na nový bulvární článek a zkusíme poradit Emmě, jakou cestou se má vydat.

  Tvůj kluk Jordan

  Má vyčpělé flow. Jsou spolu už dvanáct let, takže v řeči ulice od základky, oba jsou takový pohádkový pár, on je geneticky hezký floutek tíhnoucí k divadlu, ona z dobré rodiny, fakt kočka, ale na české poměry až moc francouzská. Je to pár značka ideál, dokonalost na reklamní nosiče. Mají spoustu společných zájmů, jak sami tvrdí, hudbu, cestování a povyšování se.

  Jordan Haj jako první kluk musel splňovat všechny představy a taky to udělal. Napůl tajemný Izraelec a neuchopitelný zevlák jí nabídl hippie vztah, což Emmě z její škrobené intelektuální rodiny poskytlo pocit rebelie. Společně létali po světě, on byl nesvázaný muzikant bez pořádné kapely, ona ta zodpovědná, která nosí domů peníze. Vždycky ho musela tlačit před sebou, bez ní by nikdo nevěděl, co Jordan dělá a jak se jmenuje. Ona ho podporuje, on jí zase dává jinou tvář neslušné holky s velkýma očima, která o sobě tvrdí, že je největší Evropanka.

  První problém je, že jsou spolu dlouho a nikdy se nevzali, přitom se zasnoubili dva týdny po první puse. Je to taková ta dětská láska, kterou jsme už všichni skončili po roce, ale oni v tom uvázli na dvanáct let a do toho mají dítě. Mladý Trojan určitě není první krize, kterou zažili.

  On se nyní začíná stavět na vlastní nohy, zahazuje masku borce, který „má v p*či a žije v karavanu“, takže hezky naklusal do absolutně největší, ale úspěšné televizní srágory Tvoje tvář má známý hlas. V následujícím roce bude sice poskakovat jako transka Tiny Turner, ale konečně domů přinese nějakou korunu a nebude už jenom lokajem Kapitána Dema, jehož považujeme za nejtrapnější hudební karikaturu české scény, protože „když neumíš dělat pořádnou hudbu, dělej, že děláš humor, vole“.

  Mladý Trojan

  Tady se Emmě nemůže nikdo divit.

  Mladý Trojan je dokonalý genetický mix svých rodičů, nehezký, až krásný, obrovské laní oči, temný záhadný typ, zároveň je z něj cítit pokora, už na první dobrou je vidět vnitřní intelekt.

  On je stará duše, má v sobě potenciál a to my jako umíme poznat, Trojan je na svůj věk velmi vyspělý, přemýšlí nad filmem jako nad řemeslem, nad uměním jako takovém. Když mluví o svém otci, bezmyšlenkovitě ho nevelebí, ale přemýšlí nad ním jako o osobnosti a má v sobě záblesk herecké geniality. Stoprocentně vám říkáme, že o něm hodně uslyšíme.

  Je jasné, že téhle kombinaci nemohla Emma odolat, přestože je o třináct let starší než on. Ale pozor, právě tím, že je mu pouze devatenáct, je celá perspektiva vztahu v háji, je to zatím jen jehně na jednu noc. Ještě to ani není ve stavu, kdy Vilhelmová mohla sbalit Dyka, Trojan je strašně mladý a v tomto věku ho nelze zkrotit. Mezi Emmou a Trojanem juniorem je to prostě tak, jak to vypadá na těch fotkách: oba vypadají, že by to strašně chtěli, ale oba vědí, že to nemá vůbec žádný smysl.

  Emma

  Aférka s Trojanem jí v naších očích hodně pomohla. Přestože se na Emmu krásně dívá, pořád je to škrobená školačka, která bonzuje jména na tabuli, mravokárkyně, vzor všech vzorů, největší Francouzka v Česku, že i Chantal Poullain si na Champs-Élysées dělá žárlivou vatru ze všech svých chanelů č. 5.

  Měli prý s Hajem nedobytný vesmír, no tak to konečně vzalo za své, gratulujeme, ale opravdu v dobrém smyslu. Vůbec ti to nezazlíváme, naopak, už to chtělo ukázat, že jsi normální ženská. Tahle letní muchlovačka je stokrát lepší než milion neupřímných bazárků a morálních keců o tom, kdo je Evropa a kdo není. Podle nás ti to pomůže i doma, kdy ten v pozici mléka a vody levitující hipík konečně pochopí, že má doma fakt krásnou ženskou a že by se měl o ni trochu taky starat.

  My chápeme, co se ti honí hlavou, že jsi to ty, kdo usíná s divnými myšlenkami, ne mladý Trojan, ale užij si to, co to jde. Stejně všichni víme, že to hned skončí, ale ten pocit je k nezaplacení a vlastně ti tohle vnitřní dilema závidíme.

  Elitní rodina

  Být tou paní, která přijde do hereckého klanu, je vždy lákavé. Podívejte se na Agátu (Prachařovi), Kuchařovou (Brzobohatí), Gondíkovou (Brouskovi), dostat se do rodiny géniů zvedá punc a prestiž.

  Sama Emma je z výrazné rodiny a na rozdíl od Jordana je Trojan její společenská kategorie, zatímco Haj je kluk z ulice. Z těchto příkladů ale taky víme, že někdy se taková žena stane vetřelcem v rodině, tyto intelektuální klany bývají nedobytné a často tam jsou sourozenci, kteří vás odmítají přijmout.

  Emma má už velmi dlouho vnitřní rozpor, kde stojí ona sama, a to vlastně od počátku kariéry. V DVTV sice obstála, ale nepůsobí, že by ji to nějak těšilo a že by to bylo její životní poslání, na všech třech profilech na Facebooku se absolutně nevěnuje politickému a společenskému dění. Zatímco jiní novináři komentují kdejakou událost, ona svoje ambice vidí v hudbě, kterou poslouchají tři lidi a nikdo jí moc nerozumí. Každý umělec by měl umět ze své slabiny udělat přednost, zatímco Emma je tak dokonalá, až to obtěžuje.

  Její noční hříšek, kdy obloudila zázračné dítě slavného klanu, jež by si taky mohlo vybírat, je tak první věc, která nás na ní začala bavit, vlastně to prožívá za nás všechny, kdo jsme tenhle stav zatmění mysli neměli už roky.

  Emmo, merci beaucoup, tady ti posíláme písničku. Myslíme, že pro tu tvoji noc se hodí, i když víme, že až tak daleko to nedošlo, mrk, mrk.

  A tady ještě live a s anglickými titulky pro ty, kdo by váhali, o čem je vlastně řeč.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pátek 18. prosince 2020. Anketa je uzavřena.

  • Super
   261
  • Trapas
   108
  • Haha
   79
  • Tvl
   73
  • Cože
   47
  • Sladký
   45

  O antikoncepci už není takový zájem. Párový sex upadá, míní gynekolog

  Premium „Všichni strašili, že bude upadat mravnost a ženy budou mít z dlouhodobého užívání pilulek zhoubná onemocnění jater....

  Upřímnost fotbalové antihvězdy. Souček o tetování, rasismu i vyjídání ledničky

  Premium Říká o sobě, že je obyčejný kluk z Brodu. Přitom si ho už stihla zamilovat fotbalová Anglie a Česko na něj spoléhá: na...

  Poslední snímky: Abrhám testoval vozíček, Šafránková se ho snažila rozesmát

  Premium Jak dnes žijí Josef Abrhám (81) a Libuše Šafránková (67)? O pohádkovém podzimu života bohužel nemůže být řeč, časopis...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 13. června 2021, svátek má Antonín
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz