Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Padá vesmír, něco si přejte! Jordan šel domů sám, Emma ležela na Trojanovi metry od něj

  Noční romance Emmy Smetana a Josefa Trojana. Jordan Haj je minul jenom o metry. | foto: Koláž Expresu

  Prochází vztah Emmy Smetana (32) a Jordana Haje (31) krizí, akorát jemu to nikdo neřekl? Vypadá to tak. Haj ještě před čtrnácti dny tvrdil, že spolu s matkou své dcerky Lennon Marlene mají vytvořený vlastní nenapadnutelný a nerozbitný vesmír, ona si přitom v noci z pondělí na úterý lebedila v náručí teprve devatenáctiletého Josefa Trojana. A přitom stačilo málo a Haj tomu všemu přihlížel.

  Když Emma Smetana v pondělí večer dorazila na premiéru filmu Agnieszky Hollandové, nebylo na tom nic divného, zrovna ona má podobné akce ráda, dalo se tedy očekávat, že se vyjádří i k samotné premiéře filmu. 

  „Premiéra filmu Šarlatán, režie Agnieszka Holland, na žádný český film jsem se několik let tolik netěšila. Úchvatné, velkolepé, místy brutální, s pointou, která neodpovídá historické faktografii, ale dramaticky je natolik funkční, že jsem dnes ráno otevřela oči a promítla si ji před očima ještě jednou. A nejspíš ne naposledy,“ vyznala se v úterý ráno Smetana, která už jaksi opomněla popsat soukromou afterparty s mladým Trojanem, po jehož boku pražskou Lucernu opouštěla.

  Krátce poté, co ona a Josef Trojan odešli z večírku, do Lucerny přichvátal její oficiální partner Jordan Haj, který matku své dcerky Lennon Marlene s mladým Trojanem minul jenom o minuty.

  Když Haj čtyřicet minut po svém příchodu do Lucerny slavnou kavárnu opouštěl a přitom s blaženým úsměvem na tváři telefonoval, zdálo se, že jeho vesmír, o němž nedávno mluvil v rozhovoru pro magazín Žena a život, že je nerozbitný, je stále v pořádku.

  Jenže zatímco Haj mířil po chodníku domů, Emma Smetana tam na něj nečekala. A opravdu stačilo málo, aby se Haj stal očitým svědkem toho, jak Emma sedící na parapetu naproti na chodníku s nohou nahoře nechává Trojana líbat ji na koleno, zatímco ona ho drží za hlavu. A pozor, rozhodně se nejednalo o sbližování se pod vlivem alkoholu. Mladý Trojan sice něco popil, ale Emma nedala celý večer dopustit na vodu.

  Jeden dotyk a přitom tolik vášně. Emma mohla na Josefovi oči nechat.

  Jeden dotyk, a přitom tolik vášně. Emma mohla na Josefovi oči nechat.

  Haj šel Náplavní ulici po chodníku na levé straně, Smetana s Trojanem seděli ve výklenku v domě po pravé straně. On je sice vidět nemohl, protože se k sobě tulili na zemi, jim ale nemohlo uniknout, že po druhé straně ulice jde Emmin oficiální partner. Dá se tak s nadsázkou říct, že zatímco Haj šel domů, už mu rostly parohy.

  Zkusili jsme kontaktovat jak Jordana Haje, tak i Emmu Smetana, do vydání článku nám ani jeden z nich neodpověděl. Zatímco Emmy jsme se ptali na její vztah k Josefu Trojanovi, ke kterému se pod rouškou tmy tulila, Hajovi jsme položili dotaz, zda stále platí, že s Emmou mají nenapadnutelný a nerozbitný vesmír.

  Když Jordan Haj opouštěl Lucernu, usmíval se. Nejspíš vůbec netušil, že několik...

  Když Jordan Haj opouštěl Lucernu, usmíval se. Nejspíš vůbec netušil, že několik stovek metrů od něj leží jeho partnerka na cizím muži.

  Emma Smetana se na Josefa Trojana dívala jako na svatý obrázek. I on na ni mohl...

  Emma Smetana a Josef Trojan

  Z námi pořízených snímků je zřejmé, že se ve vesmíru přičiněním mladého Trojana objevila velká černá díra. Tak snad vše kolem nepohltí.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz