Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Exkluzivně: Letní noční romance Josefa Trojana a Emmy Smetana pod rouškou tmy

  Filmová premiéra dlouho očekávaného snímku Šarlatán polské režisérky Agnieszky Hollandové s Ivanem Trojanem v hlavní roli přinesla nejedno večerní překvapení z rozjeté párty v Lucerně. Po dlouhé době se sešlo mnoho velkých herců na jednom místě, mladá generace to zábavně roztáčela u baru a někteří to zase roztáčeli pod rouškou tmy slastně opřeni o dům i jeden o druhého. Emma Smetana skončila v náručí teprve devatenáctiletého syna Ivana Trojana a Kláry Pollertové-Trojanové. Hraje Jordan Haj v tomhle soukromém představení třetí housle?

  Není to tak dávno, vlastně jen čtrnáct dní, kdy partner Emmy Smetana (32) Jordan Haj (31) dal magazínu Žena a život rozhovor, v němž tvrdil, že si s Emmou oba vytvořili svůj soukromý, nenapadnutelný a nerozbitný vesmír.

  Ovšem i ve vesmíru se objevují černé díry a do jedné z nich se jejich šťastná hvězda možná hroutí právě teď. Emma a Jordan, rodiče dcery Lennon Marlene, navenek působí jako ideální dvojice, spolupracují na hudebních projektech, nikam bez sebe nechodí, a pokud mohou, vystupují pouze spolu.

  Ano, nerozbitný vesmír. Tedy pokud se v něm neobjeví cizí těleso jménem Josef Trojan.

  Jeho otec Ivan Trojan ztvárňuje v novém filmu Agnieszky Hollandové s názvem Šarlatán hlavní roli Jana Mikoláška a Trojan junior si s tátou zahrál bok po boku. Z večírku v Lucerně ale rozhodně domů nespěchal, když tátu vystřídala Emma Smetana.

  Na moderátorku doma sice čekal její partner Jordan a dcera, ona se přesto nemohla odtrhnout od devatenáctiletého Trojana. Vše začalo už při jejich odchodu z Lucerny, kdy z něj ani nemohla spustit oči.

  Emma mohla na Josefovi oči nechat.

  Následovalo romantické tulení a dlouhé objímání pod pláštíkem tmy na rohu ulice. Trojan dokonce Emmě půjčil svoje sako a na řadu přišly intimní doteky, kdy Emma sedící na parapetu s nohou nahoře nechává Trojana líbat ji na koleno, zatímco ona ho drží rukou za hlavu.

  Co na tyto snímky asi řekne Jordan Haj? radost z nich určitě mít nebude.

  Oba se pak přesunuli na zem, opřeni jeden o druhého, Emma s hlavou na jeho rameni, a rozjímali zřejmě o nesmrtelnosti brouka, z jejich všeříkajících pohledů jde však vycítit, že oba si uvědomují, že jejich chování je nepatřičné, ale nemohou si pomoci.

  Emma Smetana a Josef Trojan k sobě mají velmi blízko. Takto se objímali po...

  Trojan se s Emmou dlouze objímal a oba si hleděli do očí, ruce ponechával na jejích bocích a ona v letních šatech a s jeho sakem přes sebe rozhodně nespěchala domů.

  Vypadá to, že je mezi nimi větší pouto než jenom obyčejné přátelství kolegů z jednoho světa. Je jenom otázkou, jestli krásná Emma pobláznila hlavu mladému Trojanovi, nebo on svýma obrovskýma očima zděděnýma po mámě Pollertové uhranul ji.

  Z námi pořízených snímků je zřejmé, že se Emma na Trojana dívá jako na svatý obrázek a celá jejich večerní vycházka má silně romantický spád.

  Je to jen otázka jedné noci? Brzy přineseme detaily ohledně jejich sblížení.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz