Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Měla ho ve studiu, mohla se z něj rozpustit. Přeskočila jiskra mezi Emmou a Trojanem v DVTV?

  Emma Smetana si pozvala do DVTV Josefa Trojana a rozplývala se nad každým jeho slovem. Přeskočila právě tam první jiskra? | foto: Fotorepo DVTV

  Je romantická noc Emmy Smetana (32) a Josefa Trojana (19) dílem náhody? Nebo snad její partner Jordan Haj (31) už delší dobu ví, že se něco děje? Zatímco Haj dal před třemi týdny rozhovor pro magazín Žena a život, kde se chlubil tím, že s Emmou mají nenapadnutelný a nerozbitný vesmír, Emma v tu stejnou dobu dělala s Josefem Trojanem rozhovor pro DVTV a nelze si nevšimnout její řeči těla. Jindy přísná moderátorka měla co dělat, aby se před uhrančivým Trojanem nerozplynula.

  Jít na rozhovor k Emmě Smetana (32) není rozhodně za odměnu. Své o tom ví například návrhářské duo Nikol a Jakub Ponerovi, kteří byli moderátorkou kádrováni za šaty pro první dámu Ivanu Zemanovou, či uznávaný režisér Emir Kusturica, jenž během rozhovoru málem odešel a pak se přiznal, že si připadal jako u výslechu se zaměstnanci ministerstva zahraničí USA.

  To Josef Trojan (19), nejmladší člen slavného klanu, ze studia DVTV, kam byl na konci července pozván na rozhovor, odcházel se zcela jinými pocity. Moderátorka, která jindy bývá ke svým respondentům ostrá jako břitva a téměř se neusmívá, snad aby se vyrovnala Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému, se přímo rozpouštěla nad každým jeho slovem, měla rumělku ve tváři a pusu od ucha k uchu.

  Emma Smetana si pozvala do DVTV Josefa Trojana a rozplývala se nad každým jeho...

  Nejdříve by vám přišlo, že byla na začínajícího mladého herce jen milá, ale když se teď na její rozhovor s Trojanem díváte v konotaci s minulou nocí, kdy s ním skončila na chodníku, je jasné, že tohle je flirt a možná tento rozhovor byl zlomový moment, kdy to celé začalo.

  Jakmile Josef Trojan vychvaloval herecký výkon svého slavného tatínka, Emma se začala červenat a neustále na něj stáčela oči a nemohla se bránit úsměvu. Je otázkou, zda se jí mladý herec jen líbil, nebo ji oslnily jeho názory.

  Český film potřebuje nakopnout a on chce být u toho, řekl jí Trojan v rozhovoru a na dotaz, jak by toho měl docílit, odpověděl, že by byl rád, aby multikina hrála víc artové snímky, což je přesně Emmina krev.

  „Myslím si, že například Francie je takovou zemí. Můžu dát příklad film od Pawlikowského Ida, která tam byla nasazena doslova do všech kin. A tady v Česku, ačkoliv měla tu možnost se dostat do multikin, byla zamítnuta,“ řekl v rozhovoru pro DVTV Trojan a v tu chvíli muselo francouzské srdíčko Emmy Smetana přímo plesat.

  Z celého záznamu je zřejmé, že Emma Smetana, která je dvanáct let zadaná a s Jordanem Hajem má téměř čtyřletou dceru, propadla kouzlu svého o třináct let mladšího respondenta. Je otázkou, zda v noci z pondělí na úterý šlo o jejich první noční romanci v návaznosti na rozhovor, nebo se již v minulosti někdy potkali v soukromí.

  Emma Smetana a Josef Trojan k sobě mají velmi blízko. Takto se objímali po...

  Pokusili jsme se Emmu kontaktovat, do vydání článku nám neodpověděla. Mlčí i Jordan Haj. Ten pro jistotu smazal veškerou diskuzi pod svým nedávným příspěvkem, v němž se chlubil, že s Emmou mají nenapadnutelný a nerozbitný vesmír.

  Tak snad to stále platí.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz