jít naiDNES.cz

Miss Eliška Bučková se neštítí žádné práce! Jak jí to šlo jako popelářce?

O modelkách se říká, že jsou to fiflenky, které myslí jen na nakupování, manikúru a drahé večeře, pravé práce se prý bojí. Proto se Expres rozhodl na jedné miss vyzkoušet, jestli je to pravda, nebo jsou to jen fámy. Oslovili jsme Elišku Bučkovou (29) s tím, jestli by šla na chvíli dělat popelářku. A ona ani na vteřinu nezaváhala. Jak její nová „kariéra“ dopadla?

Expres se rozhodl vyzkoušet známé osobnosti, jak by jim to „slušelo“ v jiném zaměstnání a jestli by měly vůbec odvahu si vyzkoušet pro ně velmi vzdálené práce. 

Na modelku Elišku Bučkovou (29) jsme si vymysleli, že by si mohla vyzkoušet, jaké je to alespoň na chvíli pracovat jako popelářka. Když jsme se jí na to zeptali, jestli by do toho šla, ihned to odkývala, že se neštítí žádné práce a mohla by to být legrace.

Díky Pražským službám jsme ze sexy modelky udělali výpomoc, aby po se po ulicích neválely odpadky. „Těším se, ráda si zkouším nové věci, jen to oblečení jste mi mohli vzít větší, je nějaké těsné,“ smála se na začátku modelka.

Tu jsme brzy ráno vytáhli z postele, aby byla v 7 hodin na šichtě. Už na ni netrpělivě čekali kolegové, kteří byli zvědaví, jestli se ta známá miss nebude moc ulívat a kazit morálku.

Jenže Eliška je překvapila, a to mile. Nebála se žádné „špinavé“ práce, kterou jí nařídili, především vysypávání košů, což ke konci natáčení uměla už jako profík.

Vysypávání košů Elišku bavilo.

Vysypávání košů Elišku bavilo.

Projela se i vzadu na stupínku popelářského auta. Na začátku se bála, aby nespadla, ale nakonec se nechtěla odtrhnout a vozem by se ráda ještě projela.

„Obdivuji všechny, co takovou práci dělají. Je to pořádná makačka. Já se za tu půlhodinu pořádně zapotila. Budu si popelářů o to víc vážit, za to co pro všechny dělají,“ dodala se smíchem Eliška Bučková. 

I na popelářském voze se samozřejmě svezla.

I na popelářském voze se samozřejmě svezla.

A jak to celé dopadlo? Mohla by se Eliška místo modelingu živit jako popelářka? Na to se podívejte ve videu, kde modelka předvedla, že není žádná fiflena a dokáže vzít pořádně za práci. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat