Sobota 11. července 2020, svátek má Olga
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Bývalý domácí Gottové: Dominiku chtěli vyhodit z práce! S Rezkovou zase plánují svatbu

  Tento týden se po koronavirové krizi do práce vrátila spousta číšníků, barmanů či kuchařů. Mezi nimi byla i patrně nejslavnější servírka Česka Dominika Gottová (46), kterou fotografové Expresu zastihli během její středeční šichty v restauraci v obchodním centru, kde pracuje už od konce loňského roku. Podle snoubence zpěvačky Šárky Rezkové (51) Miroslava Kolodzieje (52), který s Dominikou více než čtvrt roku bydlel, ale nechybělo málo a Gottová se do práce nevrátila. S jejími výkony a hlavně přístupem u vedení podniku nepanuje zrovna velká spokojenost.

  Ke Kolodziejovi, který společně se svou snoubenkou Šárkou Rezkovou na několik měsíců ubytoval Dominiku Gottovou ve svém domě v Mníšku pod Brdy, se donesla informace, že dcera nejslavnějšího českého zpěváka dostala v restauraci padáka.

  „Slyšel jsem, že měla nastoupit do práce už v pondělí, ale nepřišla. Dostal jsem informaci, že měla i dostat výpověď,“ řekl nám Kolodziej, který sice s Dominikou v kontaktu není, ale mají mnoho společných přátel. Ničím ale toto tvrzení nemohl potvrdit.

  Fotografové Expresu Dominiku zastihli během její středeční směny. Vypadá to tedy, že zatím Gottová padáka nedostala. Co ale není, může podle Kolodzieje brzy být.

  „Dřív nebo později tam stejně skončí, ona to nedá, je neměnná, najednou nastane období tří čtyř dnů, kdy nezvedá telefony a nikoho nechce vidět, to jsou ty její úlety,“ myslí si Kolodziej.

  Před časem se Expresu Kolodziej svěřil, že když u něj Gottová bydlela, měla údajně nabízet sex jeho nevlastnímu synovi Dominikovi, kterému je teprve šestnáct let. 

  Dominika Gottová je zpět za barem!

  Krátce po uveřejnění článku začala Gottová prohlašovat, že si to nenechá líbit a podá na Kolodzieje trestní oznámení. Na chvíli se zabarikádovala ve svém bytě ve Vysočanech a pak tvrdila, že na policejní služebně už byla, ale policista s ní zametl. Podle Kolodzieje je to lež.

  „Nebyla tam a nikdy tam nepůjde. To je zkrátka Dominika. Ona řekne, že něco udělala, jen aby potěšila své okolí,“ míní Kolodziej, který Expresu sdělil také jednu šťastnou novinku. 

  Dal se zase dohromady se Šárkou Rezkovou a společně plánují svatbu.

  „Paradoxně nás spojila Dominika, která nás předtím rozdělila. Věnoval jsem se jí tehdy více, než bylo zdrávo. Neuvědomoval jsem si, že moje náklonnost k Dominice je nějaká výraznější. Se Šárkou jsme si dali oddechový čas, šli jsme od sebe s tím, že to nějak dáme. Máme ale šestnáctiletého kluka, kterého vychovávám od jeho čtyř měsíců, ten z toho byl hodně špatný. Sedli jsme si a dali jsme to tedy zase dohromady. Zamávalo to s námi, ale byla by škoda ten vztah zahodit,“ řekl nám Kolodziej.

  „Svatba platí, Šárce jsem snubní prsten nevzal ani jsem ho nikdy nepožadoval zpět. Doba byla teď složitější, počítáme, že někdy na podzim bychom se mohli vzít. Jsme silnější a zkušenější, více si toho, co máme, vážíme,“ dodal snoubenec country zpěvačky.

  Fotogalerie

  Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

  Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 11. července 2020, svátek má Olga
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz