Sobota 26. září 2020, svátek má Andrea
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Konec koronavirové deprese: Dominika Gottová už zase řádí za barem!

  V pondělí 25. května se znovu otevřely restaurace, které si musely dát nucené volno kvůli pandemii koronaviru. O práci tehdy rázem přišlo mnoho číšníků, barmanů či kuchařů. Mezi nimi byla i dcera nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (46). Dny plné nejistoty a „koronavirové deprese“ jsou už ale pryč! Dominika se stejně jako její kolegové vrátila zpět za bar a poctivě maká jako před krizí.

  Dominika Gottová kvůli pandemii koronaviru přišla konkrétně o dvě zaměstnání. Tím prvním byla práce barmanky v pražském obchodním centru, kde byla zaměstnaná od té doby, co uprchla z Finska od nevěrného manžela Tima Tolkkiho.

  Za barem pracovala i v mládí, a proto nebylo třeba, aby ji kolegové nějak extra zaučovali. Práce ji bavila, ale když svět zasáhla pandemie koronaviru, Dominika si raději našla bokovku v podobě brigády ve stánku s uzeninami.

  O obě práce ale Dominika kvůli pandemii přišla. Dva měsíce se trápila doma a čekala, co bude. Podle partnera zpěvačky Šárky Rezkové Miroslava Kolodzieje, který s Gottovou zhruba čtvrt roku bydlel, na tom dcera nejslavnějšího českého zpěváka nebyla vůbec dobře a doslova se zabarikádovala ve svém bytě.

  „Čtyři dny nevylezla z baráku a údajně v tom má hrát roli její vztah k alkoholu,“ řekl nám před časem Kolodziej, na něhož chtěla Dominika podat trestní oznámení, protože ji naštvalo, že o ní partner Rezkové vynáší do médií, že měla údajně svádět Šárčina šestnáctiletého syna Dominika a nabízet mu sex.

  Nebyla schopná vylézt z baráku. Měla dát prohlášení a jít na policii, prý byla celý víkend pak jaksi indisponovaná,“ dodal Kolodziej.

  Koronavirovou depresi Dominiky Gottové ukončil až „povolávací rozkaz“ od jejího zaměstnavatele. Dcera Karla Gotta se tedy vrátila zpět za bar.

  Fotografům Expresu se Dominiku podařilo zachytit ve středu odpoledne během její šichty. 

  Dominika Gottová zrovna kasíruje zákazníka.

  Dominika Gottová zrovna kasíruje zákazníka.

  Kromě toho, že v roušce kasírovala zákazníky, Dominika samozřejmě poctivě dezinfikovala stoly a židle.

  Dominika Gottová dezinfikuje stoly a židle.

  Dominika Gottová dezinfikuje stoly a židle.

  Bylo na ní vidět, že ji práce baví a evidentně díky ní přišla na jiné myšlenky.

  Dominika Gottová je zpět za barem!

  Dominika Gottová je zpět za barem!

  Rozvod s Tolkkim v nedohlednu

  Kromě výše zmíněných sporů s Šárkou Rezkovou a Miroslavem Kolodziejem totiž Dominiku Gottovou trápí ještě minimálně jedna věc a tou je neuzavřený rozvod s problémovým manželem Timem Tolkkim, od kterého koncem loňského roku utekla.

  Finský kytarista se začátkem letošního roku vydal do Prahy, aby Dominiku přesvědčil o tom, že jejich manželství ještě není v troskách. Jenže jeho mise byla neúspěšná a Dominika mu několikrát zopakovala, že s ním skončila a stojí o rozvod.

  K rozvodu ale nedošlo a v dohledné době nejspíše ani nedojde, celou věc ztěžuje samozřejmě to, že Tolkki je v současné době v dalekém Mexiku, odkud se kvůli pandemii ještě nějakou chvíli nebude moct dostat.

  Bývalá bytná Dominiky Gottové Šárka Rezková se ale Expresu před časem svěřila, že vše bylo trochu jinak. Dominika prý stále s Timem chce být!

  „Vím o tom, že s Timem chtěla být. Když jsme s ní mluvili, říkali jsme jí, aby dělala to, co cítí, a ne to, co po ní chce okolí,“ řekla nám Rezková.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 26. září 2020, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz