Úterý 29. září 2020, svátek má Michal
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Proč se Gottová několik dní skrývala ve svém bytě? Její bývalý domácí má pro to vysvětlení

  Fotografové Expresu v úterý zachytili Dominiku Gottovou (46), jak vychází z domu ve Vysočanech, kde žije v pronajatém bytě. Venku ale dlouho nepobyla, vyzvedla si jídlo a po pár minutách zase pelášila zpět do své „nory“. Před čím se v nevelikém bytě skrývá? Její bývalý domácí Miroslav Kolodziej (52), s nímž Gottová vede drsnou mediální válku, má pro to svoje vysvětlení.

  Zpěvačka Šárka Rezková a její bývalý snoubenec Miroslav Kolodziej začali s Dominikou Gottovou skrz média válčit před několika týdny. 

  Zpočátku to vypadalo jako nevinné kočkování, ale došlo to tak daleko, že se obě strany navzájem začaly osočovat a nešlo o žádné prkotiny.

  Dominika Gottová udělala z Šárky Rezkové nevěrnici, když řekla, že Miroslava podvádí s jistým podnikatelem z Chebu. Kolodziej se zase před časem Expresu svěřil, že Dominika měla svádět jeho nezletilého nevlastního syna.

  „Syn nám před několika dny řekl, že v lednu, kdy byla Šárka na klinice a já pracovně v Německu, zůstal v domě jen s Dominikou a ona mu nabídla sex. Byli spolu dole v kuchyni u stolu. Seděli a ona se ho ptala nejprve na sexuální život, na holky. Pak se ho začala ptát, jestli to už zkoušel se starší ženou a jestli by neměl chuť. Lámala ho a pak mu nabídla sex,“ řekl nám Kolodziej, kterému tuto informaci potvrdil ještě jeho kamarád, jehož ale nechtěl jmenovat.

  Je indisponovaná a není schopná vyjít z baráku, tvrdil bývalý domácí Gottové

  Zprávy o údajném svádění nezletilého Dominika vytočily Gottovou natolik, že se prý rozhodla podat na svého bývalého domácího trestní oznámení. Na policii prý ale vůbec nedošla. Podle Kolodzieje jí v tom zabránil její ne zrovna ideální stav.

  „Čtyři dny nevylezla z baráku a údajně v tom má hrát roli její vztah k alkoholu,“ řekl nám Kolodziej.

  „Nebyl jsem tam ale a nemluvil s ní, jenom jsem tu informaci slyšel. Minulý čtvrtek měla jít na policii, to byl první termín. Já jsem dostal nabídku od jedné televize, jestli bych byl ochotný reagovat do reportáže. Řekl jsem, že ano. Pak mi nikdo nevolal, zavolal jsem tedy druhý den zpátky a řekli mi, že se Dominika neukázala. V pátek na ni ještě nějací novináři čekali před barákem, ale neobjevila se také. Nebyla schopná vylézt z baráku. Měla dát prohlášení a jít na policii, prý byla celý víkend pak jaksi indisponovaná,“ dodal Kolodziej.

  Ven ji vyhnal hlad, na policii nešla

  Dominika Gottová ve své „noře“ vydržela až do úterý, kdy ji zachytili před domem fotografové Expresu. 

  Dominiku Gottovou vyhnal z jejího pronajatého bytu až hlad. Venku byla...

  Ven z bytu ji ale nevyhnala touha zajít na policii a podat konečně slibované trestní oznámení, ale nepřítel jménem hlad. 

  Vyzvedla si jídlo a okamžitě zamířila zpět domů. Není tak divu, že Kolodziej se vůbec nebojí toho, že by něco musel v následujících dnech vysvětlovat na policii.

  Dominiku Gottovou vyhnal z jejího pronajatého bytu až hlad. Venku byla...

  Je bez práce, ale nedostatek peněz ji netrápí

  „Ona musí vědět, že je to nesmysl. Jsem přesvědčen, že na tu policii nepůjde. Ať je jakákoliv, je natolik soudná, že ví, že je to kravina všech kravin. Kdyby tam ale šla, mám ještě trumf v rukávu a otočím to proti ní. Ale nechci to používat, chci z toho všeho vyskočit i s Šárkou,“ řekl bývalý domácí Gottové.

  Pravda je, že Dominika v současné době nemá ani důvod každý den opouštět svůj byt. O obě práce, které měla, přišla kvůli pandemii koronaviru.

  Bez peněz ale dcera nejslavnějšího českého zpěváka nezůstala. Podle informací Expresu dostává od zaměstnavatele osmdesát procent svého platu.

  Fotogalerie

  Nebezpečná místa Česka: pražské hlavní nádraží. Třicet let zde vládne podsvětí

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Už nebudu kandidovat, odejdu z politiky, říká exministr Adam Vojtěch

  Premium Jsem odolný, ale už toho bylo hodně, vysvětluje svůj odchod exministr. Babiš ho podle něj trochu čekal. V rozhovoru pro...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 29. září 2020, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz