Neděle 7. června 2020, svátek má Iveta, Slavoj
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Gottová nabízela sex mému nevlastnímu synovi, šokuje její domácí

  Tak to je síla! | foto: Koláž Expresu

  V této válce se zatím střílelo pouze slepými náboji, teď ale vyletěla rána jako z bazuky! Exsnoubenec zpěvačky Šárky Rezkové Miroslav Kolodziej se vytočil doběla poté, co Dominika Gottová (46) poskytla médiím informace o tom, že se jeho bývalá partnerka léčí a denně bere léky. Redaktorovi Expresu poté Kolodziej exkluzivně sdělil, co se údajně stalo jednoho chladného lednového večera v jeho domě v Mníšku pod Brdy. Gottová, která u Rezkové s Kolodziejem bydlela v azylu více než čtvrt roku, měla nabízet sex synovi country zpěvačky Dominikovi, kterému je teprve šestnáct let!

  Kolodziej se tuto šokující zprávu dozvěděl teprve před pár dny od Dominika, kterého vychovává téměř celý jeho život a bere ho za svého syna. 

  Původně o tom Kolodziej nechtěl vůbec mluvit. Když si přečetl, jak Dominika Gottová pranýřuje jeho expartnerku Šárku v médiích a srovnává svou závislost na prášcích a alkoholu s tím, že country zpěvačka léta užívá léky a léčí tak psychickou nemoc, rozhodl se konat.

  „Nezajímají mě její výmysly o nevěrách či půjčkách. Tohle mě ale nadzvedlo. Šárka se dlouhodobě léčí, je to hyenismus poukazovat na nemocného člověka. Šárka měla vždy snahu bojovat s touto těžkou nemocí, ona (Dominika) ty prášky bere, jen aby se dostala do nějakého rauše,“ řekl nám na úvod Kolodziej, který promluvil prý jen z toho důvodu, aby dokreslil pravou osobnost Dominiky Gottové.

  „Syn nám před několika dny řekl, že v lednu, kdy byla Šárka na klinice a já pracovně v Německu, zůstal v domě jen s Dominikou a ona mu nabídla sex,“ svěřil se Expresu Kolodziej, jenž poté popsal, jak svádění jeho nevlastního syna údajně probíhalo.

  „Byli spolu dole v kuchyni u stolu. Seděli a ona se ho ptala nejprve na sexuální život, na holky. Pak se ho začala ptát, jestli to už zkoušel se starší ženou a jestli by neměl chuť. Lámala ho a pak mu nabídla sex,“ řekl Kolodziej, kterému tuto informaci potvrdil ještě jeho kamarád, jehož ale nechtěl jmenovat.

  „Náš společný známý se jí (Dominiky) na to ptal a ona mu na to řekla, že Dominik je hezký a ona si může dělat, co chce,“ dodává exsnoubenec Šárky Rezkové.

  Mně nabízela vztah, tak jsem s ní skončil!

  Šestnáctiletý Dominik, který je synem slavného českého muzikanta Jiřího Brabce, návrh Gottové podle jeho nevlastního otce bez váhání smetl ze stolu.

  „On už nám v lednu říkal, že se diví, že ji nevymeteme. Je to takový malý ranař. Je to něco tak hrozného... Kdybych to tehdy věděl, nakopal bych ji do pr*ele a letěla by na ubytovnu,“ říká Kolodziej, jehož prý Dominika sváděla také.

  „Nabídla mi vztah. Chlapovi, který má ženskou, co se o ni starala a pomáhala jí. Tehdy jsem s ní skončil, přestal jsem ji vozit a ona začala chodit pěšky,“ vzpomíná Kolodziej.

  Redakce Expres.cz Dominiku Gottovou samozřejmě kontaktovala. Dcera nejslavnějšího českého zpěváka nebrala telefon a neodpovídala ani na SMS zprávy.

  Podle Tolkkiho Dominika dávno skončila se sexem

  Zvláštní je, že Dominičin manžel Timo Tolkki se Expresu před časem svěřil, že jeho žena na sex úplně zanevřela, protože už ho měla dost.

  „S Dominikou jsem neměl sex už tři roky. Nechce sex, skončila s ním definitivně. Měla ho už dost, opravdu dost. Respektuje, že já sex ale chci, a tak mi povoluje milenky,“ řekl nám Timo během své legendární návštěvy hlavního města České republiky.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 7. června 2020, svátek má Iveta, Slavoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz