Rolins i Krainová zamíří na Bali: Dvojdomek ale mít určitě nebudou

Simona Krainová i Dara Rolins se na konci roku chystají na dovolenou na Bali. | foto: Koláž Expres.cz

Sousední Lombok sice v létě zasáhlo ničivé zemětřesení, ostrova Bali se naštěstí dotklo jen okrajově, a tak je na nápor turistů připraveno. Na exotickou dovolenou na sklonku roku se tu těší i Dara Rolins (45) a Simona Krainová (45). Těžko ale předpokládat, že si bývalé nerozlučné kamarádky společně pronajmou dvojdomek nebo rozlehlou vilu.

Po práci legraci! Po kolotoči koncertů a vystoupení spojených s koncem roku, kdy se s firemními večírky pravidelně roztrhne pytel, si Dara Rolins naordinuje zasloužený odpočinek na milovaném ostrově Bali, kam se každý rok pravidelně vrací.

Výjimkou není ani letošní rok, Dara se tu s dcerou Lolou rekreovala už začátkem ledna, kdy jim cestu trochu zkomplikoval fakt, že dcera Rolins měla problém s pasem, respektive požadavkem, aby byl platný minimálně šest měsíců od doby, kdy poprvé vystoupíte z letadla na území dané země. Do exotiky proto odcestovaly se zpožděním.

„Když se místo na Bali vzbudíte zase doma, protože doba platnosti pasu vaší princezny je o 14 dní kratší než půlrok, který se v některých krajinách, jako třeba na Bali, počítá od položení nohy na jejich území,“ napsala tehdy na sociální síť zpěvačka.

A zatímco Rolins se na dovolenou chystá s dcerkou, Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem se na Bali vydají bez synů Maxe a Bruna. „Děti budou hlídat babičky a sestra. Máme to už dlouho domluvené, nemám pocit, že by tím nějak trpěly,“ nechala se slyšet modelka, která podobné chvíle manželského štěstí vnímá jako velmi potřebné a příjemné zároveň.

„Člověk by neměl zapomínat na to, že žije v partnerském vztahu. Měl by tady být nejen pro děti, ale i pro toho druhého,“ míní Simona, která se nedávno vrátila z polopracovní cesty po New Yorku, kam ji doprovodil manžel Karel Vágner.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:35 23. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Tvl
  9
 • Trapas
  8
 • Cože
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat