jít naiDNES.cz

Máte dvě práce? Pracujete na směny? Spíte málo? Ne vy, ale Verešová dře jako kůň

Co nevidíte, jsou dlouhé hodiny práce, starostí, nevyspání, problémy a vyčerpání, říká Andrea Verešová o své „náročné práci“. | foto: Koláž Expres.cz

I když to možná nevypadá, modelka Andrea Verešová dře jako málokdo! Kdejaká jeřábnice, řidička autobusu, učitelka nebo třeba špičková lékařka by se od ní mohla učit. Ani si nedokážete představit, jak tvrdě tahle kráska maká a kolik je za líbivými snímky na sociálních sítích píle a odříkání, kolik za nimi stojí bezesných nocí.

„Cokoliv vybudovat trvá dlouhé hodiny, dny, týdny, měsíce až roky a vyžaduje to tvrdou práci. Při pohledu na život prostřednictvím sociálních médií se zdá, že každý má všechno a žije dokonalým životem,“ zamyslela se Andrea Verešová a připojila fotografii, kterak, jak jinak než smyslně, pózuje před milánskou katedrálou Narození Panny Marie (Duomo di Milano).

Ve městě módy, kam dorazila v rámci spolupráce se známou italskou značkou, se slovenská kráska zamyslela nad svým osudem a tím, jak moc pracuje a že to vlastně není pořádně vidět a že to svým fanouškům a celému světu chce alespoň říct.

„To, co nevidíte, jsou dlouhé hodiny práce, starostí, nevyspání, problémy a vyčerpání. Všechny tyto věci jsou součástí úspěchu a všechny ty krásné snímky a fotky o dokonalosti jsou mnohem menší částí,“ píše Verešová, která se chtěla představit jako žena z lidu, hotová údernice. Aby si jenom nestěžovala, přešla i k myšlenkám, jež mají člověka nastartovat k vyššímu výkonu a vlít mu energii do žil.

„Nakonec to všechno stojí za to, jen když to opravdu prožijete, bude to skutečná radost!“ pokračovala ve své zpovědi, která v tuto chvíli už přešla v cennou motivační příručku pro každý den. Kam se na ni hrabe slavný rádce a předchůdce dnešních koučů, americký spisovatel Dale Carnegie.

„Nesrovnávejte svůj život s nikým jiným. Zejména s těmi, kteří jsou zjevně dokonalí,“ radí Andrea. Jestli se počítá mezi ty „dokonalé“, sice neuvedla, místo toho připojila další moudrá slova pro všední i sváteční dny. Soudný člověk, který chce změnit svůj život, by si je měl napsat na lednici nebo třeba do notýsku a opakovat si je neustále jako mantru.

„Zůstaňte pilní, cílevědomí a pracovití a najděte si své vlastní krásné chvíle života a štěstí,“ uzavřela svou rukověť štěstí a úspěchu Verešová, na niž měla návštěva Milána evidentně velmi magický vliv.

Něco nám říká, že další moudra budou následovat...

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Koučem hokejistek v Americe. Klení povoleno, vztahy přísně zakázány

Kluka z Ostravy očaroval New York, kde natrefil na pozoruhodnou práci. Ivo Mocek koučuje tým Metropolitan Riveters v...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat