jít naiDNES.cz

Kolážistka Verešová žehlí blamáž s Photoshopem: Tyhle krémy fakt nosím na pláž!

Po blamáži s dokreslováním přípravků Andrea Verešová okatě dokazuje, že si krémy bere s sebou na pláž. | foto: Instagram Andrey Verešové

Modelka Andrea Verešová (39) je renesanční žena. Vystudovala práva, fušuje do módy, kromě toho válí i v kuchyni, kde zavařuje okurky, míchá vajíčka, troufne si na meruňkové knedlíky. Na poli umění si ale, lidově řečeno, vylámala zuby. Koláž se sprejem na opalování se vůbec nepovedla, snesla se na ni vlna kritiky a fanoušci se cítili právem podvedeni. Kráska proto zařadila zpátečku a vrátila se k osvědčenému modelu.

Andrea Verešová strávila léto na pláži různých evropských letovisek, a tak není divu, že jí není jedno, jak jsou její pokožka a bujná hříva chráněny před ostrým sluncem. 

Po snímku s nepovedenou koláží spreje na tělo a vlasy, kdy modelka tubu „umně“ přimalovala na zábradlí terasy, se pokorně vrátila k tomu, co dělala před tímto instagramovým faux pas.

Vozí si propagované přípravky s sebou a neustále to zdůrazňuje. „Jak si udržet pokožku opálenou a zároveň hydratovanou i dlouho po dovolené? Já používám tento kvalitní přípravek, který kromě jiného obsahuje složky, které sjednocují pleť a zintenzivňují opálení,“ nechala se slyšet u momentky z pláže, kde si dala záležet na tom, aby vyniklo, že krémy opravdu „trůní“ na lehátku spolu s ní.

„Objevila jsem i parfémy za skvělé ceny, které krásně voní a dlouho vydrží,“ láká Verešová. Mají praktické balení, které si můžete dát do kabelky a vzít s sebou na pláž.

Evidentně si od osudného příspěvku dává velký pozor na to, aby vždy zdůraznila proces „nošení“ a toho, že si přípravek bere s sebou a nemontuje ho na fotku dodatečně, navíc velmi fušersky a takovým stylem, že i malé dítě přijde na to, že na snímku něco nesedí.

I když se Andrea snaží vše vyžehlit, na pochvalu to ještě není. Stále zapomíná své příspěvky komerčního a „teleshoppingového“ rázu označovat odpovídajícím způsobem.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat