jít naiDNES.cz

Měl by Jakub opustit Agátu? Tady je 5 důvodů, které by si měl Prachař promyslet

Agáta Prachařová přiznala, že to mezi jejím manželem a matkou dost skřípe. Proč? | foto: Profimedia.cz

V pátek jsme přišli s informací, že Agáta Prachařová (31) měla podvádět svého manžela Jakuba Prachaře s mladým fotografem Dereckem Hardem. Nyní vám sdělíme pět důvodů, proč by měl Prachař (33) rebelku českého showbyznysu opustit!

Modelka Agáta Prachařová nebyla nikdy žádný andílek. Svým bývalým partnerům podle své maminky Veroniky Žilkové v minulosti neustále zahýbala a jiná není ani ve vztahu s Jakubem Prachařem.

Nevěry však nejsou ten jediný problém! Mezi manželi to skřípe i v jiných ohledech. My vám proto přinášíme pět důvodů, proč by měl herec tuto rebelku opustit.

1.Nevěry

Agáta je velmi známá pro své průšvihy. Kromě toho, že má ráda zábavu, se nikdy netajila ani tím, že si ráda užívá s muži. Přestože je už roky vdanou paní, naposledy má průšvih s mladým fotografem Dereckem Hardem.

2.Marná kamufláž

Modelka poslední dobou sdílí společné zamilované fotky s manželem, ty jsou ale staré několik týdnů. Prachař tak vypadá, že ho nevěra vůbec netrápí a roli paroháče si ještě užívá.

3.Je dítě vůbec jeho?

Agáta sice oznámila, že je těhotná, jenže není žádný důkaz o tom, že dítě, které čeká, bude skutečně Jakuba. Herec se tak může dostat do situace, že bude vychovávat dvě cizí děti.

4.Jméno rodiny

Agátino chování může trápit nejen samotného Jakuba, ale i jeho rodinu, která má v showbyznysu velmi dobré jméno. Celá situace se tak týká i jeho maminky Dany Batulkové nebo tatínka Davida Prachaře.

5.Spory

Mezi manželi už to podle šuškandy skřípe delší čas, hádky neustávají a oba dva řeší, jestli spolu zůstat a nebo se rozejít. A to do budoucna rozhodně není dobré, ještě v případě, že by spolu měli vychovávat dvě děti. Spory navíc nejsou jen mezi nimi. Největší problém mezi sebou má Veronika Žilková s Jakubem a Agáta s Davidem Prachařem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:50 30. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  34
 • Haha
  24
 • Tvl
  19
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat