Těhotná Prachařová čelí podezření z nevěry. Je dítě opravdu Jakubovo? nese se kuloáry

Agáta Prachařová je těhotná. | foto: Profimedia.cz

Agáta Prachařová je těhotná. Touto zprávou se včera pokusila modelka přebít závažné informace o tom, že s fotografem Dereckem Hardem řadu měsíců dle jeho slov podváděla svého manžela Jakuba Prachaře. Ačkoliv modelka tvrdí, že jde o výmysly, je nasnadě otázka, čeká opravdu Jakubovo dítě?

Na první pohled nevinný rozhovor v primáckém Top Staru rozjel něco, co se nedá už zastavit. Fotograf vystupující pod uměleckým jménem Dereck Hard se svěřil s tajemstvím, že měl velmi intenzivní vztah s vdanou modelkou.Ačkoliv nikoho nejmenoval, podle exkluzivních informací Expres.cz, tou ženou má být Agáta Prachařová, na kterou v minulosti prasklo několik nevěr.

Stejně jako před několika lety, i tentokrát se Prachařová brání, že jde o smyšlené informace a pomluvy. Poté, co Expres informoval o údajném vztahu s fotografem, se navíc vytasila s novinou, že je v jiném stavu s manželem Jakubem.

„Jsem těhotná, ať se všichni modlí, aby to dobře dopadlo,“ hystericky reagovala do médií. Jenže tím akorát odstartovala vlnu spekulací: kdo je tedy otcem jejího nenarozeného dítěte?

A nejde jen o plácnutí do vody. Pokud by onou modelkou, o které fotograf promluvil, byla opravdu Prachařová, což nám potvrdilo hned několik na sobě nezávislých zdrojů, může v budoucnu dojít ke zpochybnění otcovství.

A to pro vdanou ženu, navíc s oblíbeným hercem, nebude jednoduchá situace.

Rozchod po exotické dovolené

Podle našich informací měla Agáta o svém těhotenství vědět už na dovolené v Dominikánské republice, kam se před čtyřmi týdny vydala s Jakubem a synem Kryšpínem. Svědčí o tom fakt, že se po celou dobu pobytu nedotkla alkoholu, což nebývá jejím zvykem. A jelikož se ještě před dovolenou měla s Hardem intimně stýkat, není vyloučeno, že otcem může být on.

Jejich vztah měl skončit právě poté, co se Agáta dozvěděla že je v jiném stavu. „Agátu mu zavolala, že čeká s Jakubem dítě a že je konec. Prostě to utnula a nechala ho tak na pochybách,“ řekl nám zdroj obeznámený se situací.

Tohle byl zřejmě důvod, proč se mladý fotograf rozhodl promluvit do médií. V televizi se navíc svěřil o své touze mít rodinu. „Chtěl bych mít dívku, se kterou bych mohl mít dítě, které chci od dvaceti,“ svěřil se Top Staru Dereck Hard s tím, že doufá, že ona žena bude šťastná, i když nemohla být s ním.

Jsme zvědavi, co se bude dít, pokud by se za čas ukázalo, že je dítě opravdu Hardovo. Ačkoliv si Prachařová stojí za svým, že svému manželovi nevěrná nebyla, Hard by mohl kvůli svému vytouženému dítěti promluvit a říct konečně pravdu, o které si celý showbyznys již řadu týdnů šušká.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 28. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  47
 • Haha
  44
 • Tvl
  23
 • Cože
  17
 • Super
  16
 • Sladký
  12


Komentáře