Mladý fotograf přiznal poměr s vdanou modelkou. Šoubyznys mluví o Agátě, Prachař prý zuří!

Mladý fotograf promluvil o tom, že měl poměr se zadanou modelkou. V kuloárech padá jméno Agáta Prachařová. | foto: Instagram, Profimedia.cz

Showbyznysem otřásají informace, které v televizi odhalil mladý fotograf Dereck Hard. Ten měl přiznat poměr s vdanou modelkou, která se s ním před časem kvůli svému muži rozešla. V celé věci zní nejčastěji jméno Agáta Prachařová.

Primácký TOP STAR včera odvysílal reportáž s nadaným fotografem Matějem, jenž vystupuje pod uměleckým jménem Dereck Hard. Ten se kromě své práce svěřil s velmi pikantní informací, a to, že měl nedávno milostný vztah se známou českou modelkou.Mladý umělec dále prozradil, že šlo o nešťastnou lásku. Jeho vyvolená je totiž vdaná za ještě slavnějšího herce, s kterým vychovává dítě. „Poslední ze vztahů nebyl úplně vydařený. Vlastně jsem chodil se zadanou modelkou. Tedy vdanou,“ řekl do kamery s tím, že své milé napsal dokonce několik písní. „Byly to dva měsíce plné stresu. Vůbec mi nepatřila,“ přiznal. Vztah nakonec museli ukončit.

Potkali se během focení na blog

V kuloárech českého showbyznysu se tak okamžitě začalo spekulovat o tom, která ze slavných žen to mohla být. A nejčastěji právě padá jméno Agáty Prachařové. Kromě toho, že je Agáta vdaná za Jakuba Prachaře, má také s fotografem několik společných snímků.

Matěj tvrdí, že Agátu nezná. Sami posuďte, co je na tom pravdy.

Matěj tvrdí, že Agátu nezná. Sami posuďte, co je na tom pravdy.

Vůbec poprvé se Agáta a Matěj měli potkat během focení reklamní kampaně. „Dělal pro ně fotky na Agátin blog. Během práce si dost padli do noty a zůstali v kontaktu,“ tvrdí dokonce náš zdroj, podle něhož se už momentálně nevídají.

To mimo jiné potvrzuje i fotograf v reportáži. „Jsem už v pohodě. Žádná zášť, ať jsou všichni šťastní a když ne se mnou, tak s někým jiným,“ dodal s tím, že o celé věci by měl dokonce vědět i manžel modelky.

Agátu vůbec neznám, ale tady máte na ni číslo

I tady tak sedí popis na Jakuba Prachaře. Už v minulosti navíc herec odhalil, že mu manželka není věrná a sám informaci o tom, že ho podvedla s hokejistou Jiřím Tlustým, dal médiím. Kauza se tenkrát táhla několik týdnů. A přestože to vypadalo, že vše skončí rozvodem, pár se nakonec rozhodl nevěru přejít.

Agáta si Silvestra užila v kruhu rodinném.

Agáta si Silvestra užila v kruhu rodinném.

Se svým tipem jsme tak kontaktovali Matěje, aby nám jméno modelky potvrdil. Chvíli kličkoval a zapíral. Snažil se dokonce vymlouvat na to, že se s Agátou vůbec nezná. Jenže následně nám poslal její telefonní číslo, ať se s dotazy obrátíme přímo na ni.

Tím se tak trochu zamotal do svých slov. Kdyby modelku neznal, nemá s ní na své sociální síti společné fotografie a nebude mít její číslo.

Matěj neboli Dereck by měl mít dokonce tetování, které modelku usvědčuje. Na jeho ruce by mělo být její telefonní číslo a iniciály A+M, tedy Agáta + Matěj. „Byl do ní hodně zamilovaný a snažil se, aby spolu mohli být. Dokonce má tetování na ruce, které s ní jasně souvisí,“ dodal náš zdroj.

Informace o tom, že Dereckovou milenkou měla být právě Agáta, se podle našich informací donesla i k Jakubovi, který měl celou věc vyřešit velmi rychle. „Udělal Agátě scénu a dokonce napsal Matějovi. Nakonec jí dal na výběr - buď on a nebo fotograf. Agáta se rozhodla pro manžela a po společné dovolené v Dominikánské republice to s Matějem utnula,“ uzavřel náš informátor.

Sám Prachař nám řekl, že chce celou věc nechat bez komentáře. Agáta nezvedala mobil.

Jak se nakonec celá kauza rozuzlí opravdu netušíme. Slíbíme vám však, že ji pro vás budeme sledovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:27 27. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  111
 • Super
  22
 • Sladký
  22
 • Tvl
  21
 • Haha
  19
 • Cože
  19


Komentáře