Karibská krize: Dykovi a Prachařovi na společné dovolené. Jak se snese Táňa a Agáta?

Vojta Dyk a Táňa Vilhelmová tráví dovolenou s Prachařem a Prachařovou. Jak to asi vypadá? | foto: Instagram, Profimedia.cz

Po rozpadu kapely Nightwork nepanovaly mezi členy zrovna ty nejlepší vztahy. Dlouhé měsíce se nevídali a až po letech si dokázali společně sednout v restauraci. Nyní dva nejvýraznější členové Jakub Prachař (33) a Vojta Dyk (31) tráví společný čas na dovolené. Jak si rozumí jejich partnerky?

Když se kapela Nightwork rozpadla, nikdo nepředpokládal, že by se její členové ještě někdy přátelili. Po jejím rozpadu totiž showbyznysem kolovalo spoustu negativních komentářů adresovaných na jméno Vojta Dyk.Ten měl totiž stát za problémy, které kapelu poslaly do kytek. „Parta se během chvíle rozpadla, každý jel na jinou dovolenou a večer jsme se u večeře akorát uráželi,“ prozradil před lety František Soukup, který naznačil, že největší podíl na rozpadu kapely měla Tatiana Vilhelmová.

Ta tvrzení ještě podporovala tím, že skupinu urážela. „Mě ta kapela nikdy nezajímala. Nebyla jsem fanynkou,“ řekla dokonce v show Jana Krause.

A přestože to mezi nimi bylo opravdu na nože, Dyk se postupně s některými členy opět sblížil. Nejlepší vztah má momentálně s Jakubem Prachařem, se kterým dokonce tráví na dovolené v Dominikánské republice.

„Agáta se synem a Jakub odletěli do Dominikánské republiky a pár dní na to za nimi dorazil Vojta Dyk s rodinou. Páry tam spolu samozřejmě tráví čas,“ prozradil nám jeden z Dykových přátel.

Podle něj si Vojta s Jakubem velmi rozumí, ale problém bude mezi partnerkami těchto známých umělců. „Tatiana si o Agátě myslí své a často to těmto lidem dává najevo,“ dozvěděli jsme se dále.

Rebelka Prachařová si zase nenechá nic líbit.

V Dominikánské republice tak bude bezpochyby veselo a měli bychom se ptát, zda obnovené přátelství vydrží do příjezdu do Česka.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 4. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Haha
  34
 • Super
  26
 • Tvl
  25
 • Sladký
  15
 • Cože
  14


Komentáře