Podrobnosti o Agátině nevěře: Jakub Dereckovi vyhrožoval, Agáta mu slibovala dítě!

Mladý fotograf promluvil o tom, že měl poměr se zadanou modelkou. V kuloárech padá jméno Agáta Prachařová. | foto: Instagram, Profimedia.cz

Agáta Prachařová a Dereck Hard. Jména, která se v médiích momentálně vyskytují nejčastěji. Co o jejich vztahu ale doopravdy víme? Veškeré detaily nám odhalil Dereckův dobrý přítel. Podle něj to byla velká láska, která neskončila zrovna šťastně!

V pátek odpoledne jsme vás informovali o tom, že Agáta Prachařová měla svého muže podvádět s nadaným fotografem Dereckem Hardem, kterého přátelé znají pod jeho křestním jménem Matěj. Nyní přinášíme detaily z jejich vztahu a podrobnosti o tom, jak je to s Agátiným těhotenstvím!Sešli jsme se totiž s Dereckovým blízkým přítelem, který nám o vztahu pověděl naprosto vše.

„Ze strany Derecka to byla láska. Hodně se zamiloval, myslel si, že je Agáta jiná. Viděl v ní hodnou holku, která má na veřejnosti jenom určitou pózu. Dělal proto bláznivé věci. Vytetoval si její číslo a dokonce s ní plánoval budoucnost,“ řekl nám jeho přítel s tím, že poměr, který spolu měli, nebyl úplně obyčejný.

„Agáta mu celou dobu tvrdila, že ho má ráda a že se kvůli němu rozvede s Jakubem. Prý jim to spolu už dlouho neklape, hádají se a nemají stejný pohled na budoucnost,“ odhalil dále kamarád.

Milence až do domu

Modelka zkrátka byla stejně jako Dereck poblázněná, a tak se s fotografem ukazovala i na veřejnosti, zatímco její manžel pracoval. „Například 2. prosince spolu byli v jednom pražském baru, kde potkali i Jakuba Koháka a Jakubovu sestru s kamarádkami. Agáta jí tak musela složitě vysvětlovat, že je tam jenom s přáteli a s nikým nic nemá. Tenkrát byl Jakub s Vojtou Dykem a Honzou Maxiánem mimo Českou republiku,“ dodal dále náš zdroj, podle něhož měl být Dereck i v jejich novém domě v Suchdole, na kterém Prachař pracoval několik měsíců.

„Ona opravdu mluvila tak, že to vypadalo, že je stejně zamilovaná. Jenže pak přišla s tím, že je těhotná a zůstane s Jakubem,“ a to prý mladého Matěje zlomilo. „Začal se v tom utápět, byl dost na dně, nevěděl, co má dělat, a tak začal pít. Byl na několikadenním mejdanu,“ řekl dále.

O verzi, že by dítě mohlo být i jeho, údajně nepřemýšlí, ale pravděpodobnost tam prý je. „Agáta mu tvrdí, že je ve čtvrtém týdnu, což je hloupost. O těhotenství mluvila už v prosinci a jednou měla utrousit, že je jeho,“ potvrdil.

Prachařovi to řeší ve společné konverzaci

Momentálně má být Dereck na modelku dost naštvaný. Nejen za to, jak se k němu zachovala, ale především proto, že na veřejnosti zapírá a dělá z něho naprostého chudáka. „Dost mu vadí, že neřekne, jak to celé je a hraje nějaké hry. Vždyť o nic nejde, Jakub to už jakou dobu ví, stejně tak jako celá rodina,“ uvedl dále jeho přítel. Sám Jakub prý Matěje několikrát kontaktoval.

Měl mu psát výhružné zprávy a poté už s ním měl jednat v klidu. „Bylo to jako na horské dráze. Někdy mu Jakub psal drsné zprávy plné nenávisti, podruhé s ním zase mluvil s nadsázkou. V jedné zprávě mělo dokonce zaznít: ,Zabiju tě!',“ poodhalil obsah zpráv.

Dereck s ním měl vést dokonce konverzaci společně s Agátou. „Založili si skupinový chat, ve kterém to celé společně řešili,“ pousmál se fotografův kamarád.

Nyní by modelka s fotografem neměla být v kontaktu, naposledy spolu řešili aktuální situaci a dění. „Kontaktovali se vzájemně,“ dodal.

Fotograf situaci nese opravdu špatně. Dokonce si smazal své sociální sítě a vypnul mobil, aby se mu nemohl vůbec nikdo dovolat. Celá věc ho trápí a kdyby věděl, jak se k věci modelka postaví, údajně by se do ní nikdy ani nezamiloval.

„Hodně ho zklamala a nemyslí si o ní rozhodně nic pěkného,“ uzavřel.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 30. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  105
 • Haha
  104
 • Sladký
  25
 • Tvl
  24
 • Super
  19
 • Cože
  15


Komentáře