Hrála to na dvě strany? Agáta měla milenci slibovat lásku, ačkoli je těhotná s Prachařem!

Agáta to chvíli hrála na dvě strany. Proč to dělala? | foto: Profimedia.cz, Instagram

Modelka Agáta Prachařová (31) řeší prekérní situaci. Je v prvním měsíci těhotenství a mluví se o nevěře s fotografem Matějem známým pod pseudonymem Dereck Hard. Jak teď vyplouvá na povrch, známá průšvihářka to snad měla hrát na obě strany.

Milenci údajně slibovala lásku na celý život a spokojenou rodinu, manžela zatím ujišťovala o tom, že ho miluje a její těhotenství mělo být důkazem. Modelka Agáta Prachařová se do milostného trojúhelníku pořádně zamotala a nyní neví, jak z něho ven.,,Matěj byl do Agáty opravdu zamilovaný, chtěl s ní chodit a založit rodinu. Agáta mu dlouho mazala med kolem pusy. Tvrdila, že od Kuby plánuje už delší čas odejít a ráda by s ním začala nový život,” řekl nám velmi dobře informovaný člověk, podle něhož byli mezi Prachařem a Prachařovou dlouhodobé neshody.

Agáta se však v době, kdy podle Derecka měla být s ním Jakubovi nevěrná, stáhla a snažila se být na svého manžela milejší. Dokonce s ním začala plánovat společnou dovolenou u moře, kam nakonec odjeli mezi svátky.

,,Už na dovolené nepila alkoholické nápoje a věděla, že je v jiném stavu. Uvědomila si, že chce zůstat s Kubou, protože je to pro ni mnohem pohodlnější, a tak jen Matějovi řekla, ať je chlap, sebere se a z rozpadu jejich poměru se nehroutí. Zkrátka otočila o sto osmdesát stupňů,” dodal dále náš zdroj.

Jestli snad opravdu předtím, než se u ní potvrdilo těhotenství, zvažovala odchod od svého manžela, to nejspíš nikdy neprozradí, ale snad tohle slavné manželství kvůli dítěti své neshody překoná.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:05 28. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  96
 • Haha
  28
 • Tvl
  22
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
 • Super
  10


Komentáře