Miro (15) vzal matce klíčky od jejího fiatu: Vyprosil si auto a zabil krásnou Adrianu (17)

  •   15:37
  • diskuse

Krásná Slovenka Adriana zemřela na místě nehody. | foto: Reprofoto Cas.sk

Slovensko řeší tristní případ nehody. Teprve 15letý mladík z Bánské Štiavnice usedl za volant matčina auta, přestože vzhledem ke svému věku nemá řidičský průkaz. Na noční projížďku vzal také tři kamarády, mezi nimi krásnou Adrianu (17), pro kterou to byla noc poslední.

Jízda, kterou se chtěl mladík Miroslav vytáhnout před kamarády, skončila velmi rychle. Po pár set metrech totiž auto vyletělo z cesty a narazilo do stromu.Nehoda se stala na cestě v Štiavnických vrchoch ve směru od Banské Štiavnice na Vyhne. Mladík, který vozidlo řídil, vyvázl pouze s odřeninami. Zato krásná blondýna Adriana na místě zemřela. Policie patnáctiletého řidiče vozu už obvinila.

„Mladík během přejezdu ostrou pravotočivou zatáčkou v důsledku nepřizpůsobení rychlosti jízdy ztratil na mokré vozovce nad vozidlem kontrolu,“ vysvětlila Petra Kováčiková, mluvčí místní policie.

Zatímco řidič Miroslav a spolujezdec Martin vyvázli prakticky bez zranění, tak na zadních sedadlech sedící sestry dopadly mnohem hůře. Jedna z nich zemřela, druhá byla převezena do nemocnice.

„Mladší utrpěla zranění, kterým na místě nehody podlehla. Požití alkoholu bylo vyloučené vykonáním dechové zkoušky. Náraz byl tak silný, že na vozidle došlo k totální škodě,“ dodala Kováčiková.

Exkluzivní zdroj serveru Nový Čas uvádí, že nehoda se vůbec nemusela stát. Řídit auto měl totiž osmnáctiletý Martin, který má platný řidičský průkaz. Patnáctiletý Miroslav ale mocně toužil po chvilce za volantem. Jeho přání ale nakonec vzalo život nevinné mladé dívce.

Podle informací serveru TVNOVINY.sk měl mladý řidič Miro podobný problém už před půl rokem. Tehdy zapříčinil dopravní nehodu, která se naštěstí obešla bez zranění. Vzhledem k tomu, že mu ještě nebylo patnáct let, tak jeho čin policisté odložili.

Fotogalerie

Komentáře